vajda65
06.11.13,18:49
Nejako ma toto ešte viac zmiatlo ako pomohlo. Dam taký príklad ako bol na začiatku.
pracujeme od 7 mej, pričom o deviatej idem k lekárovi a prídem od lekára o 12 tej a následne pracujem v ten den do 15tej.

V konečnom dôsledku mám odpracovaných 5 hodín, mám nárok na SL alebo nie kedže to nebolo v kuse odpracovaných 4 hodiny?

Ide o to že ak tomu správne rozumiem, v takomto prípade mám nárok na prestávku nakoľko moja pracovná zmena bola dlhšia ako 6 hodín.

Nedošiel som na to ako sa odpoveda dalej do vlakna tak skusim takto:

Dakujem za odpovede toto my je už jasnejšie a zrejme máme u nás problém ale späť k veci:

Skúsim napísať tri situácie a ak sa mýlim tak ma prosím opravte:

robíme od 7-15 teda 7,5 hodiny a obed máme od 11-13 teda v tomto čase ho máme čerpať.
prídem do práce o 7 o 9 idem k lekárovi a prídem od neho o 12tej a z práce pôjdem o 15tej.
Dohodli sme sa že SL ano kedže mam odpracovanych viac ako 4 hodiny.
Koľko mám odpracované?
V tomto prípade uvažujeme že je to takto:
odpracované 5 hodín, lekár 2,5 hodiny (a vlastne pol hodina obedu je akoby strhnutá z neho nakoľko som bol u lekára v čase obeda)
To je ten druhý paragraf 91 ktorý vraví že ak je zmena dlhšia ako 6 hodín čo v tomto prípade bola.
Takže tento prípad je SL: ano, prestávka na obed : ano

je to správne?

Ak hej druhý príklad

Príchod o siedmej, k lekárovi pôjdem o 11:15.
Tu už vôbec netušíme čo máme v robote spraviť a ako to má byť :D

Odpracované 4:15 (ale v tomto prípade je obed od 11tej takže odpracované 4?
Co v takomto prípade so SL?
Lekár 3:45 (v tomto prípade pokračoval 15 minút obed takže lekár 3:30)
Lebo opäť zmena dlhšia ako 6 hodín takže niekde by sa ta prestávka mala uplatniť a zdá sa že takto by to malo byť najpresnejšie.

čo s tym gastračom ale ani srnka netuší :D

A posledný prípad:
7 príchod, 12:25 odchod z práce.

Odpracované 5:25
SL ano kedže je to viac ako 4 hodiny, ale prestávka na obed 30 minúť ešte nie.

Je tak?
Tweety
06.11.13,18:23
Zamestnávateľovi podľa §152 ZP vzniká povinnosť na zabezpečenie stravovania , takže máš dostať SL.
avalik
06.11.13,18:24
Zamestnavatelovi vznika narok? nie povinnost?
KEJKA
06.11.13,18:41
máš nárok na SL
Zita5
06.11.13,19:30
§ 152
Stravovanie zamestnancov
Na začiatok

(1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu, s výnimkou zamestnancov vyslaných na pracovnú cestu, ktorí na svojom pravidelnom pracovisku odpracovali viac ako štyri hodiny. Povinnosť zamestnávateľa ustanovená v prvej vete sa nevzťahuje na zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zahraničí.

(2) Zamestnávateľ zabezpečuje stravovanie podľa odseku 1 najmä poskytovaním jedného teplého hlavného jedla vrátane vhodného nápoja zamestnancovi v priebehu pracovnej zmeny vo vlastnom stravovacom zariadení, v stravovacom zariadení iného zamestnávateľa alebo zabezpečí stravovanie pre svojich zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, ak ich sprostredkuje u právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie poskytovať stravovacie služby. Nárok na poskytnutie stravy má zamestnanec, ktorý v rámci pracovnej zmeny vykonáva prácu viac ako štyri hodiny. Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla.

-----------------------------------------------------------
Odpracovali ste viac ako 4 hodiny, vo Vašom prípade 5 hodín, máte nárok na stravný lístok na daný pracovný deň.