misel123
13.11.13,22:20
Dobry den. Pred dvoma mesiacmi som sa nastahovala do bytu ktory si pomali prerabame no vyskytli sa nam tu problemi. Prvy a dost podstatny problem je ze v byte nam napusta zltu vodu. Bytove jadro je menene no byvame na 3 a poslednom poschodi bez cirkulacie vody. Na domovej schody sa priznali ze to tecie vsetkym pravdepodobne problem v bytovke ktoru ale nik neriesi ani spravca nema zaujem., je to chvilkova zalezitost ktoru robi len nikedy. Pristupili sme na filter ze si dame. Dalsia vec je ze tak isto musime odpustat vodu kym nabehne tepla. A najnovsie ak klesla teplota pod 10 stupnov v izbach je zima. Radiatory idu na plno.Konkretne v spalni mam momentalne 18 stupnov a to vonku je stale nad 0 . Obavam sa dost zimi. Bytovka je zateplena s novou sikmou strechov. Toto vsetko mi dost zneprijemnuje zivot a chcem vediet ci je nejaka moznost ako sa voci tomu ohradit alebo ci ziadat nejaku kompenzaciu od byvalich majtelov...vsetky tieto veci nam zatajili. Dakujem za odpoved
felix1
13.11.13,23:04
Nepises kde sa byt nachadza, ale podobne problemy ma x% vlastnikov aj ,,luxusnych ,, bytoch Ba I. hlavne ak sa nachadzaju na prizemi ci poslednom poschoschodi. Pravnik ti urcite nebude protirecit pri snahe dosiahnut kompenzaciu od predavajuceho, ale urcite ti nebude garantovat uspech. Poplatky za pravne sluzby pri takomto ,,smiesnom,, spore su pre pravnika ako krava ktora dava denne 10 litrov mlieka. Nezbohatne z toho ale pravidelny prijem z konaní potesi... Nemas ziadnu istotu ze ti pomoze, ale mas istotu ze ta to bude stat VELA panazi. Skus prevzat iniciativu v dome a riesit dlhodobo akceptovane problemy.