Alena 18
17.12.13,16:27
Věra Deptová
02.01.14,18:42
Milá Alenka. Ja som dnes mala možnosť pracovať s Oboznámením dotknutej osoby a evidenciou IS od hore uvedenej firmy a som zatiaľ spokojná. Musíš sa ale najprv sama zorientovať v zákone o OOÚ. Ja som absolvovala dva školenia a lúskala podklady k zákonu zverejnené na stránke úradu OOÚ. Pracovný materiál od firmy POBEST potrebuješ prejsť riadok po riadku a buď doplniť alebo z neho vyňať to čo sa ťa týka alebo nie. Musíš to prispôsobiť chodu konkrétnej firmy. Je to ale výborný materiál. Zajtra sa pustím na Smernicu a Bezpečnostný projekt. Věrka
kati4
04.01.14,09:14
Alenka, pracujem v tejto spoločnosti a môžem potvrdiť slová Vierky a navyše, ak potrebuješ akúkoľvek radu, stačí zavolať, ochotne poradíme a bezplatne :).
Katka
Dáša_
04.01.14,09:29
prešla som si tvoje rady na porade a musím konštatovať, že poradu využívaš skoro výhradne na propagáciu zrejme svojej spoločnosti. Tuším som od teba žiadnu radu okrem tej, aby sme sa obrátili na spoločnosť, kde pracuješ, na porade nenašli. A to sú tu aj odborníci, ktoré v pohode odpovedajú aj k ochrane osobných údajov.... príde mi to trochu nefér z tvojej strany
kati4
04.01.14,09:40
Ja neradím na porade, zatiaľ, nemám žiaľ na to veľa času, ale ako som už spomenula v mojej reakcii na príspevok, radíme telefonicky, bezplatne ... záverom môžem konštatovať, že sme ako spoločnosť vymysleli spôsob, ako uľahčiť prevádzkovateľom splniť si povinnosť, bez veľkej finančnej záťaže.