radoslav1875
09.01.14,17:03
Dobrý deň,potreboval by som poradiť,ako dosiahnuť to,aby mi prestal mrznúť PC.Vždy po každom zapnutí PC sa po určitej chvíľke (niekedy už pri samotnom načítavaní Windowsu,inokedy až po cca 5 minútach) zasekne,vôbec nereaguje,na nič sa nedá kliknúť.Trvá to cca 1-2 minúty a potom väčšinou odmrzne a už beží PC úplne normálne až do vypnutia,ale niekedy sa stane,že už neodmrzne a som nútený ho surovo vypnúť.Všimol som si aj to,že keď je už spustený prehliadač tak väčšinou odmrzne a keď nie je spustený alebo ho nestihnem spustiť (lebo medzitým už zmrzol) tak treba celý PC vypnúť,ale nie je pravidlom.Pri vypínaní PC sa občas taktiež stane,že sa jednoducho nedokáže sám vypnúť.Mám nainštalované najnovšie ovládače,aj som si aktualizoval Bios.PC mám Acer Predator G3610.Používam Windows 7 a už som ho skúsil preinštalovať aspoň 5 krát a stále mi robí to isté.Vopred ďakujem za radu.
jahoszmsk
09.01.14,16:07
robí to aj pri spustení v núdzovom režime?
radoslav1875
09.01.14,16:59
nie,v núdzovom režime išlo v pohode
Gyrxiur
09.01.14,21:43
Nemáte grafickú kartu od nvidie - geforce gtx4xx-gtx5xx? tieto dve rady gpu majú problém a treba špeciálne upravené nové ovládače, alebo staršie, ktoré tú chybu ešte nemali.
radoslav1875
10.01.14,09:38
Grafickú kartu mám AMD Radeon HD 6850,takže tu by asi nemal byť problém,či predsa?
fredericenko
11.01.14,23:58
Moc programov ktore sa nevedia vypnut alebo virus. Spusti SCAN pc cez antivirus (stiahni si aj anti-malware program a preskenuj si ho aj s tym) a stiahni si WISE cleaner program. V programe, optimalizuj si ho, defragmentuj disk a hlavne vypni programy pri spustany windowsu. (je tam taka funkcia, to najdes) Skus toto, ked ti bude stale sekat, odpis, pomozem ti aj osobne :) Dufam zom ti pomohol!
radoslav1875
12.01.14,11:21
No neviem či to pomôže,nahodil som nový Windows a okrem Chrome som ešte nemal nič iné nainštalované a aj tak PC mrzol.Antivírus mám Eset a nenašiel mi žiaden vírus.Na optimalizáciu a defragmentáciu používam Ashampoo WinOptimizer 10.Windows mám na SSD disku a ten sa nedefragmentuje.Inak veľmi pekne ďakujem za pomoc.
fredericenko
12.01.14,12:19
Tak si ho skus dat opravit niekomu/niakej firme, mozno ho mas poskodeny. inak neviem ako uz pomoct..
radoslav1875
14.01.14,09:33
pravdepodobne asi ani inú možnosť nemám
nevadí,aj tak vďaka všetkým za ochotu :)