martin-nik
19.01.14,00:28
dobrý deń mam taký problém kamarátka kúpila netbook pockard bell s linuxem tak som jej pre instaloval na windows 7 home premium 64 byts windows som nainštaloval ale problém nastal z ovladačmy ktore som stiahol na jej typ nechcelo nainštalovať všetky napr vga intel a podobne iné u vga my napísalo že počítač nesplnia požiadavky pre ovládač a tiež nefungujú tlačidla kombinácia fn a f nejde ani wify cez tu skratku zapnúť ani hlas a ja atď poradte prosím čo mám robiť kde som spravil chybu
Stevo5
19.01.14,08:34
O aký typ netbooku (presný model) ide?
misoft
19.01.14,09:13
A) Zistiť presný model netbooku a posťahovať ovládače pre daný OS zo stránky výrobcu. (Pokiaľ na netbooku nefunguje sieťová karta - stiahnuť si ich iným NB a uložiť na flash disk a potom nainštalovať na ten netbook z flešky).
Official page: http://cz.packardbell.com/pb/cs/CZ/content/download - len zadávať typ, model, OS a vyhodí ovládače..... na stiahnutie
B) Pokiaľ by ovládače neboli na stránkach výrobcu, zistiť presné názvy komponentov, ktoré požadujú ovládače (pomôže i AIDA64, ktorá to zistí) a potom ich posťahovať zo stránok výrobcov komponentov (u zvukovky a grafickej, ktoré sú integrované to bude možno na stránke výrobcu dosky).