Ailise
26.01.14,07:15
Dobrý deň, mám nastavený ako prehliadač Google Chrome a približne mesiac mi nefunguje posuvník. Ten veľký napravo áno, ale tie malé, ktoré sú na rôznych weboch (na zvolenie určitej možnosti napr.) nie. Mám dojem, že je to odkedy aj zmenil vzhľad, teraz je tam len taká malá čierna šípočka, na ktorú keď kliknem, posuvník nefunguje (aspoň sa mi marí, že predtým to vyzeralo inak). Neviete mi prosím poradiť čo s tým?

EDIT: Pre upresnenie ide o posuvník, ktorý sa ukáže po kliknutí na tú šípku hneď vpravo vedľa menu (ak je na výber veľa možností). Vidím ho tam, po priložení kurzoru zmení farbu, no nedokážem ním pohnúť nadol. Skúšala som a nefunguje mi to na žiadnom webe.
misoft
26.01.14,12:58
Malá čierna šípočka - to je tzv. pop-up menu - malo by sa rozbaliť menu, nie je to posuvník....
Ailise
26.01.14,13:57
Neviem to o moc lepšie vysvetliť, ale pokúsim sa. Na niektorých weboch, keď na tú šípku kliknem, tak sa mi rozbalí to menu aj s posuvníkom, no posledné asi 3 týždne tým posuvníkom neviem pohnúť. Napr. na tejto stránke http://www.databazeknih.cz/ keď chcem pridať národnosť k slovenskej autorke, ukážu sa mi v menu krajiny len od Afganistanu po Brazíliu, Slovensko je o dosť nižšie a na to slúži ten posuvník. A naviac sa mi zdá, že predtým bola tá šípka iná, na takom šedom al. bledomodrom podklade, čiže akoby zmenili dizajn a prestalo to fungovať... A netýka sa to len tejto stránky, myslím že aj iných.
misoft
26.01.14,20:05
Skús kolieskom na myške - malo by to fungovať. Lebo mne to ide aj kolieskom.
Ailise
27.01.14,03:17
Vau, ďakujem moc, funguje to! Teda to mi vôbec nenapadlo...