zazriva
31.01.14,16:48
Každý rok sadím fazuľu pre vlastnú spotrebu. Po vymlátení ju dávam asi na 3 dni do mrazničky. Ďalej ju skladujem v pivnici v uzatvorených sklenených pohároch.
No i tak sa v nej objavujú chrobáci a napadnutá prevŕtaná fazuľa.
Prosím Vás o radu čo s tým robiť? Či už keď fazuľa kvitne ju striekať alebo ako
predísť tomu, aby nebola napadnutá chrobákmi?
Vopred ďakujem za cennú radu.
Aňa
kukučka
31.01.14,16:14
bjuty smis
01.02.14,20:26
nechávaj ju v tej mrazničke...
ja si narobím sáčky akurát na môj hrniec fazulovej s údeným kolenom....

nemusíš den vopred namáčať, fazula je" makká "a bez chamrade...
Katy a R
01.02.14,20:53
lenže fazuľa sa nenamáča len kôli tomu, aby zmäkla ! - dôležitejšie je zbaviť sa purínov! ;)
kukučka
01.02.14,20:58
A nie je škoda peňazí za prúd? Roky som pestovala fazuľu a nikdy nemrazila, ani nemala chrobáky. Treba ju kvalitne vysušiť.
Katy a R
01.02.14,21:03
Záleží aj od lokality - nie všade majú tie potvory rovnaké podmienky!
však nám vždy zamrzla ešte na paliciach ;)
V každom prípade je dobre striedať druhy .. aj obmieňať "potomstvo" ;) ..
LydaLyda
01.02.14,21:24
Ja tiež nechávam domácu fazuľu tak zo 3 dni v mrazničke a potom ju dám do pláteného vrecka, zviažem a nechám visieť v špajzi - komore za oknom a nemám v nej chrobáky a fazuľa nie je prevŕtaná. Tá miestnosť má celý rok otvorené okno, či je mráz alebo nie, takže fazuľa nie je uzavretá. Napríklad sušené hríby mám v uzatvorenom pohári, ale do pohára dávam čierne korenie a bobkový list. Neskúšala som to s fazuľou, ale ak chceš, o rok skús tiež dať fazuľu do pohára a daj tam čierne celé korenie a bobkový list. Určite to nemôže uškodiť.
bjuty smis
01.02.14,21:33
myslíš, že mám 250 l mrazák kvôli 10 sáčkom fazule?
kukučka
01.02.14,21:41
tvoja vec za čo dávaš peniaze
bjuty smis
01.02.14,23:21
iste..

a tvoja vec je, prečo nie si schopné pochopiť, že 10 sáčkov fazule ti v 250 l mrazáku spotrebu " dávania penazí zníži.."..
bjuty smis
01.02.14,23:30
a akú to má súvislosť zo skladovaním fazule v mrazenom stave ?