nieconove16
03.02.14,11:40
Dobrý deň,
rozhodli sme sa ísť s veľmi slabou nemčinou do Rakúska zarobiť si a našli sme si krásnu ponuku, kde znalosť nemčiny nepotrebujeme. Tatko znel inzerát na Profesii:
Dolné a Horné Rakúsko
Jana Gajdošova (gajdosova74)|gajdosova74@hotmail.sk|18.12.2013

Ponuka práce do zamestnania ako chyžná chyžný, časnik, kuchár.
práca v dolnom a hormom Rakúsku,
Plat od 1350 eur v čistom.
Poprosím len volať.

Veľmi milá pani, zo začiatku, náhle sa nám termín odchodu len posúva a posúva.
Chcem sa opýtať či má niekto s touto pani alebo touto ponukou skúsenosti a či nám niekto poradí, či máme ďalej čakať alebo je to len podvod ktorému sme naleteli.
Ďakujem za odpoveď
nikito
03.02.14,20:15
ozvite sa mi na facebok..... Nikajan Nikajan chcem sa otom porospravat dakujem
aj mi mame ist zanu pracovat ale sa mi to nezda ponuku som nasla iba vcera ozvyte sa mi chcem vediet co vam povedala
Dubak2000
03.02.14,20:22
aj ste jej nieco za to platili?
Natally Koptáková
24.03.14,19:03
Dobry vecer aj mna zaujima ci ste niekto.isli cez tuto.pani pracovat?? Ci je dobre.overena?? Dakujem.za odpoved
drady
03.04.14,11:10
zdravim vsetkych, aj my s manzelkou sme chceli ist pracovat do rakuska a pracu mala sprostredkovat pani Jana Gajdosova. Tak by som bol zvedavy, ci sa uz niekomu podarilo ziskat pracu v zahranici prostrednictvom nej. Dakujem
drady
15.04.14,11:23
Teraz som sa rozpraval s pani Gajdosovou cez telefon a ubezpecila ma, ze pracu mame zabezpecenu na 21.04.2014 do stvrtka sa nam ma ozvat...
angelikatothova0528
16.04.14,08:48
Dobry den všetky a ja sa chcem vyjadrit ze podla mna ona len sali ludi lebo uz pomalicky mesaiac jej volam a kedy sa jej zachce tedy len dvihne ja velmi surnem potrebujem pracu ako chyzna a pod a ona len sali nas podla mna hovorila my ze najprv mam uhradit na ucet poplatok 50eu a tak mi povie viac informacii ze kde treba pracovat a podobne.ak mate neake informacie tak mi napiste prosim vas o nej alebo co len viete velmi by ste my stim pomohly lebo neviem ci ide vlaste o pracu alebo o podvod dakujem s pzdravom A :)
vieracap
16.04.14,09:13
A poslala vam aj potvrdenie o zaplateni poplatku a navrh pracovnej zmluvy? Viete kam mate ist pracovat? Cez telefon sa da vela naslubovat, my tiez len cakame a doteraz ide sluby cez telefon... Zmluvu slubovala poslat este pred tyzdnom, a doteraz nic. Ze este zadeluju skupiny do hotelov.. Tak uvidime, ci je to pravda, alebo podvod. Dajte vediet, ci ste fakt cez nu dostali pracu.. Dakujem
lola13
16.04.14,09:53
Tiez mam velmi zmiesane pocity z nej, ziadala som mailom informacie, ale tie mi neposkytla, iba sa ma pytala, ci mam o pracu zaujem, ale naviac ani tuk...
arizona
16.04.14,10:29
V prvom rade si overte na UPSVAR, ci vobec ma pani Gajdosova povolenie na sprostredkovanie prace.
Ak odmieta vopred podat presnejsie informacie o konkretnej praci a poslat vopred zmluvu na prestudovanie, tak dajte radsej ruky prec a hladajte serioznejsiu firmu.
Peniaze urcite vopred neposielajte !!!!
vieracap
16.04.14,13:46
A kedy ste sa u nej prihlasili ohladom prace? My uz mesiac cakame, termin odchodu nam dala na 28.4 ale nevieme nic blizsie, slubovala poslat navrh pracovnej zmluvy, link, do ktoreho hotela pojdeme pracovat a od vcera nam nedviha telefon. Nikde o nej neviem najst info na nete, iba na tejto porade som ju nasla, ako sa na nu pytaju ludia, ale zatial nikto nenapisal, ze by cez nu nasiel pracu, myslim, ze inzerat bol aj cez februar a marec zverejneny, teraz uz nie je nikde.
maxiss
16.04.14,15:11
zdravím,vidím že nie som sám čo mal dočinenia s touto pani.Reagoval som na jej inzerát v marci plus zaplatil reg. poplatok a čakám asi mesiac. Bol som uistený že práca isto bude.Zatiaľ sa mi termín nástupu raz presunul. Mal by som ísť 21.04.2014 tak som veľmi zvedavý ako to dopadne.
lola13
16.04.14,19:13
vieracap - kontaktovala som ju telefonicky cca dva tyzdne dozadu, povedala mi podmienky typu : praca je celorocna, ubytko a strava zabezpecena, cestu si hradim sama, sumu a ucet, kam sumu poukazat, cas od kedy dokedy sa pracuje a ze nastup je 28.4.. Povedala,mi, ze ked budem mat nejake otazky, ze mozem napisat mailom, tak sa aj stalo, zaujimalo ma, kde sa presne pracuje, odvody, zmluva. Na mail zareagovala najprv mailom, kde sa ma opytala, ze ci mam teda o pracu zaujem ( ??! ) a v dalsom mi opisala znovu tie podmienky, ktore mi povedala ked sme spolu prvy krat volali...teda nic nove som sa nedozvedela...Poplatok som este nezaplatila...
vieracap
16.04.14,19:31
My sme ju kontaktovali koncom marca, nam slubila pracu chyznej vo Viedni, tak bol aj inzerat, ale vravela nam, ze pracuje sa na 3tyzdnove turnusy, na striedacku, na moju otazku, ci sa musime odhlasit z uradu prace povedala, ze nie... Zvlastne, keby fakt pracu vybavila, tak vie, ze sa musime odhlasit. Ale tvrdila nam, ze po zaplateni 70 eur poplatku nam posle potvrdenie o zaplateni a pracovnu zmluvu, ktoru si mame vytlacit a zobrat so sebou. A doteraz nemame nic. Uz od vcera nedviha telefon, predtym sa stale vyhovarala, ze ide s kolegynami do Rakuska rozdelovat skupiny, ale neposlala ani slubeny link, kde nas zaradili, do ktoreho hotela. Najprv vravela, ze pracuje sama, potom uz zrazu mala kolegyne... My mame byt vo Viedni 28.4, ale na 21.4 nam predtym vravela, ze je praca v Innsbruku, v hoteloch ako chyzna, tam sme nechceli ist. Neviem... Kedze nedviha telefon, tak asi nic z toho...
lola13
16.04.14,19:36
Som strasne zvedava ako to dopadne, ale drzim vsetkym palce, ze praca nakoniec bude...i ked momentalne som dost skepticka :(
arizona
16.04.14,19:37
tak jej navrhni, ze poplatok zaplatis z prvej vyplaty. Tak sa to robi bezne, seriozni sprostedkovatelia nemaju namietky. Iba podvodnici pytaju peniaze vopred a potom sa viac neozvu
vieracap
22.04.14,19:28
tak ako, uz pracujete? alebo sa vam zase posunul odchod? uz ste sa neozvali, co dalej, ci sa to nakoniec podarilo, alebo nie, dajte info, ak mozete, nam teraz slubila pracu, po tyzdni konecne dvihla telefon, ale uz spominala, ze sa mozno posunie odchod na 5.5, tak neviem...
drady
22.04.14,19:36
zdarvim, tak som rozpraval s Gajdosovou a podla toho co tu citam vyzera, ze rovnake odpovede dava nam vsetkym, povedala, ze na 21.04. sa jej nepodarilo zohnat vsetkych ludi, ze termin nastupu sa posuva na 28.04. alebo mozno na prvy majovy tyzden...
maxiss
23.04.14,12:55
No zdravím všetkých optimistov ktorí ešte dúfaju že pôjdu cez túto akože sprostredkovateľku pracovať do Rakúska. Mne už nedvíha ani telefon ani neodpovedá na maily. Pozor na tuto osobu, príjemným vystupovaním, sľubmi a uisťovaním že práca isto bude vás krásne oklame a okradne o poplatok, ktorý je treba zaplatiť. Raz dôjde aj na takých.:mad:
vieracap
26.04.14,20:33
Tak, dalsie sluby, mali sme planovany odchod 28.4, potom 5.5 a teraz vo stvrtok vraj posledny zaväzny termin 12.5.... Ale doteraz neposlala info, kde by sme mali pracovat, link hotela, co slubovala a ako som videla, tak jej vysiel dalsi inzerat, ze hlada ludi. Je tu niekto, kto jej uz zaplatil? Ak ano, tak sa musime spojit, aby sme na nu mohli podat trestne oznamenie, ak nevrati peniaze, ktore slubuje vratit, ked nebude robota. Ja jej uz neverim, nenasla som jednu jedinu osobu, ktora by cez nu pracovala, iba nas klame. A len tak jej peniaze nenecham.
David 77
05.05.14,08:05
Dobrý deň.Reagujem na vaše odpovede,čo sa týka pani Gajdošovej a jej ponuky práce.Ako vidím,tak sme naleteli všetci aj Ja s mojou partnerkou a je to len pár týždňou teraz dozadu.Tak by som bol rád ak by sme sa proti tejto žene spolčili a dali naňu trestné oznámenie a nenechať to len tak.Musí za to zaplatiť,ako nás oklamala.Ďakujem a budem rád ak sa ozvete.Písane dnes 5.4.2014
Mária27
05.05.14,09:16
ozvi sa tu : julia1973
Martin Vega
10.05.14,13:15
Dobry deň,táto osoba je podvodníčka ak ste poslali peniaze na účet tejto osobe ako my tak ma kontaktujte na e-mail hdvega@azet.sk peniaze je možne získat spet len musí viac ľudí podať trestne stíhanie aby to bolo riešene ako trestný čin.dakujem
Anulienka13
14.05.14,11:25
Dobrý deň.Aj my s priateľom sme naleteli tejto podvodníčke,ktorá nás svojim hlasom a milým vystupovaním presvedčila,že to,čo ponúka je pravda,aj keď sa stále vyhýbala odpovedi cez akú agentúru to vlastne robí.Má tú odvahu ponúkať aj naďalej prácu a klamať ľudí.