stormcatcher
08.02.14,11:46
Posledných pár dní ma to nepustí na stránku kde sú SK a CZ televízie. Stále ma to hodí niekde, aby som nejakú blbosť stiahol. Aj keď zruším sťahovanie, ani tak ma to na pôvodnú stránku nepustí. Neviete čo je to blbosť, čo ma núti sťahovať? A je to vôbec nutné stiahnuť aby som sa dostal na stránku s tv stanicami?
viď. obr.

Ďakujem
misoft
08.02.14,10:59
Ak myslíš on-linetelevize - tak sa financujú z tejto "reklamy" - inak je tam aj upozornenie, ako na to.
Sťahovanie zruš. Vpravo hore sa potom objaví oranžové SKIP - klikneš na to a otvorí sa to.

Poznámka: v poslednej dobe zisťujem u prevádzkovateľov tejto stránky, že majú problémy. V priebehu roka niekoľkokrát zmenili doménu (z *.eu na *.net a potom na *.com a zase späť na *.net) - robia to preto, lebo asi nemajú práva na streamy (teda ťahajú to nelegálne a niekoľkokrát im to stopli).
Ja som sa dokonca zaregistroval na ich fórum, kde som im vytkol, že sa spojili s reklamnou stránkou, ktorá núti k inštalácii malware a výsledok sa dostavil - už sa nemôžem po troch dňoch prihlásiť - fórum ma "nepozná".

Aj teraz majú niektoré stanice (najmä české) stopnuté.
stormcatcher
08.02.14,11:16
Dík, skúšal som. Na stránku som sa už dostal, ale stanica sa mi neotvorila. Budem skúšať.
arizona
08.02.14,12:12
stormcatcher
08.02.14,12:26
...zatial idú, ale tiež cez to sťahovanie.
misoft
08.02.14,16:18
skus tu http://www.spusti.net/
Je to iná verzia stránky, ale používa rovnaký reklamný web - takže tiež naskočí to "sťahovanie" - daň za sledovanie telky cez internet.

132960

132961