Chrusťa
11.02.14,14:52
Zdravím vás, tak konečne dnes na stranke finančnej správy už vycapili formulár na vyplňanie DP PO za rok 2013. Nové e dane ešte nevidieť, no formulár už je konečneeeee
cacka
11.02.14,14:30
Najskôr boli vždy A a B pre FO a teraz to poňali opačne...ktovie, čo nás ešte čaká...
dvd
11.02.14,15:08
...tak po dlhšej dobe sympatickej práce s e-Dane zaviedli vyplnanie na stranke, hruza des, ale podal som DP + Vykaz + Suvahu, zajtra podam Poznamky. Tie potvrdenky o podani vyzeraju ako 100 rokov pred opicami. No jo....
dvd
11.02.14,15:46
trochu normálnejšie potvrdenia nájdete v Schránke správ, no po ich vytlačení odtiaľ zmiznú, takže pozor na plnosť toneru...
dvd
11.02.14,16:34
tak sorry, nezmiznú, len sa posunú pod neprečítané...
Ivka 07
13.02.14,09:42
Myslíte, že sa už nebudú dať vypisovať DP z príjmov za rok 2013 cez e-Dane, len cez portál Finančnej správy? Včera som skúšala vypisovať cez portál FS, je to veľmi neprehľadné, lebo mi ten formulár DP neroztiahne na celú obrazovku...
Chrusťa
13.02.14,11:21
v telke čosi avizovali, že vraj pribudnú nejaké nové e dane 2013, ale zatiaľ nič nevidno a v starých e daniach formuláre tiež nie sú a podľa mňa ani nebudú. Ja som už vyplnala cez portál FS je to také "iné", ale mne to pekne roztiahlo na celú obrazovku. Asi otázka zvyku. A poznámky k závierke nie sú na portáli FS? dajako som sa nezorientovala tam ešte
Ivka 07
13.02.14,13:07
V prípade, že sa neprihlásim na portál FS svojim ID a heslom, tak mi elektronický formulár roztiahne pekne na celú obrazovku, keď si ho chcem uložiť, tak sa mi zobrazí vo formáte xml, ale neviem kde mi ho uloží. Potom by som si mohla ten súbor znova načítať, len neviem kde ho mám hľadať :(
Chrusťa
13.02.14,14:05
áno dá sa uložiť do formátu .xml alebo na ich portál FS. Ak ho ukladáte u seba do PC, tak si pozri "cestu", kde ti to ukladá a potom áno pekne sa dá spätne k nemu vrátiť.určite ho máš dakde na disku C al. D
KEJKA
14.02.14,07:34
tiež som podala dnes DPPO, prihlásená za konkrétny subjekt, dúfala som, že zadaní DIČ mi natiahne aspoň ostatné údaje za firmu, ale kdeže. Znova - ako každý rok - musím všetko vypisovať, starý xml mi do tohto nenačíta. No a o rok bude zasa nové tlačivo.
Ivka 07
14.02.14,09:27
áno dá sa uložiť do formátu .xml alebo na ich portál FS. Ak ho ukladáte u seba do PC, tak si pozri "cestu", kde ti to ukladá a potom áno pekne sa dá spätne k nemu vrátiť.určite ho máš dakde na disku C al. D
Keby som aspon vedela, pod akým názvom ten formulár ukladá...
monikammm
23.02.14,16:55
prosím vás, a ako ste si to vyplnené daňové priznanie vytlačili? Keď zadám tlač, uloží ho do zip súboru a keď si ho dám rozbaliť, sú to len prázdne formuláre. Píšu, že si mám nájsť FDF súbor a ten si načítať do formulára. Ale kde mám zobrať ten FDF súbor, keď mi ho ukladá ako xml.
monikammm
23.02.14,16:57
ukladá ho pod názvom output.
Dada
23.02.14,17:15
prosím vás, a ako ste si to vyplnené daňové priznanie vytlačili? Keď zadám tlač, uloží ho do zip súboru a keď si ho dám rozbaliť, sú to len prázdne formuláre. Píšu, že si mám nájsť FDF súbor a ten si načítať do formulára. Ale kde mám zobrať ten FDF súbor, keď mi ho ukladá ako xml.

Skús vyplniť priznanie cez e-dane java, tam je to o čosi lepšie ako cez ich portál. Akurát poznámky mi nechceli prejsť cez e-dane, ale ostatné prešlo.
ajacik
23.02.14,18:32
Prosím žiadali ste niekto o vrátenie daňového preplatku? Mne to stále vypisuje, že mám nesprávny formát IBA .... ale mám to opísané presne podľa výpisu z účtu :-(
Mila123
23.02.14,18:47
Prosím žiadali ste niekto o vrátenie daňového preplatku? Mne to stále vypisuje, že mám nesprávny formát IBA .... ale mám to opísané presne podľa výpisu z účtu :-(
skús ešte raz, alebo vyskúšaj toto.....
http://www.nbs.sk/sk/platobne-systemy/iban/vypocet-a-kontrola-iban-pre-slovensku-republiku
ajacik
23.02.14,19:08
tak som to napisala :-(.. Tebe do ide?