mondes
12.02.14,18:20
Ahojte, prosím Vás, musím minimálnu mes. mzdu za r. 2014 opraviť v softe ručne? Neurobí to program sám?
Totižto urobila som mzdu za január 2014 a minimálna mzda tam zostala 337,70 Eur a program mi tam hodil doplatok do minimálneho mzdového nároku. Teda to musím ručne opraviť? Nie je problém, len mi je to divné. Mám najnovšiu verziu 14.13 (teda aspoň dúfam, že najnovšia). Ďakujem.
turtla
12.02.14,18:49
program to neurobi automaticky ... v personalistike na karte daneho zamestnanca v casti zlozky mzdy - zadat ukoncenie predchadzajucej vysky mzdy a od 01/2014 pridat vyssiu mzdu ... a taktiez v casti pracovne pomery pridat zmenu pracovnej zmluvy od 1.1. so zvysenou mzdou ....
mondes
12.02.14,19:01
Ďakujem pekne. Ale musí tam byť ukončenie výšky mzdy? Nemôžem jednoducho len v personalistike zmeniť výšku min. mzdy?
A v pracovných pomeroch ja nedávam minimálnu mzdu v číslach. len zadám slovne minimálna mesačná mzda a nemusím pridávať žiadnu zmenu.
turtla
12.02.14,19:09
ukoncenie iba kvoli prehladu, ako sa mu menila mzda .... ale mozes to kludne iba prepisat ...
veronikasad
12.02.14,20:44
Neprepisuj, lebo sa ti to nebude správne zobrazovať na mzdovom liste. Zložku mzdy platnej v roku 2013 ukonči platnosť 12/2013 a zadaj novú zložku s platnosťou od 01/2014.
mondes
12.02.14,22:16
Ďakujem pekne.
Llívia
13.02.14,06:57
Čo je na tom divné? Olymp berie mesačnú mzdu takú, akú mu u zamestnanca zadáš. Ako má program vedieť, že zamestnec podpísal dodatok k pracovnej zmluve, v ktorej sa mu zvýšila mzda? Alebo ste mu ho podpísať nedali? V tom prípade je to správne, ako to vypočítal program - mzda zostala rovnaká a v zmyslel Zákonníka práce bol zamestnancovi doplatený rozdiel do minimánej mzdy.

Zákonník práce
§ 120 Minimálne mzdové nároky
(1) Zamestnávateľ, u ktorého nie je odmeňovanie zamestnancov dohodnuté v kolektívnej zmluve, je povinný zamestnancovi poskytnúť mzdu najmenej v sume minimálneho mzdového nároku určeného pre stupeň náročnosti práce (ďalej len „stupeň“) príslušného pracovného miesta. Ak mzda zamestnanca v kalendárnom mesiaci nedosiahne sumu minimálneho mzdového nároku, zamestnávateľ poskytne zamestnancovi doplatok v sume rozdielu medzi dosiahnutou mzdou a sumou minimálneho mzdového nároku ustanoveného pre stupeň patriaci príslušnému pracovnému miestu.

Ešte divnejšie je, ako Olymp (ne)ráta priemer podľa § 134 ods. 5. Na to treba dať pozor a kontrolovať ho, v niektorých mesiacoch ho treba upraviť ručne.
Llívia
13.02.14,06:59
Turtla, ak nebol podpsíaný dodatok k pracovnej zmluve, podľa ktorého sa zamestnancovi mzda zvýšila na aktuálnu výšku minimálnej mzdy, tak je v platnosti pôvodná mzda a zamestnancovi sa poskytuje doplatok do aktuálnej výšky min. mzdy.
Výsledok bude rovnaký.
mondes
13.02.14,07:32
K tým dodatkom. Ak som v pracovnej zmluve zadala že "minimálna mesačná mzda", namiesto 352 Eur, je to zle? Napísala som to kvôli tomu, aby som nemusela robiť dodatky.
Llívia
13.02.14,07:39
V Zákonníku práce je napísané "mzdové podmienky", nie je tam napísané, že musí byť napísaná určitá suma. Ak je výška mzdy v prac. zmluve definovaná tak, že sa dá jednoznačne určiť, je to podľa mňa správne.
V Olympe však treba zmenenú výšku minimálnej mzdy zadať ručne na karte zamestnanca ako písala Turtla, program to sám zmeniť nevie.