kristinagabi
22.02.14,21:51
Dobry vecer,poprosila by som vas o radu. Na balkone mam begonie,ale ak budeme mat zase take horuce leto ako vlani,tak ich nebudem mat pekne. Slnko mi na balkon svieti len do obeda,ale aj tak stihne moje begonie spalit. Potom nemame listy a sem-tam kvety. Tento rok by som chcela tak,ze ,medzi begonie dam este nejaky iny,ktory mi bude pekne kvitnut,keby begonie by som mala zase spalene,alebo aj nieco zelene nekvitnuce moze byt. Mala by to byt rastlinka nenarocna,ktora ma rada slnko,napr.nechcem petunie,lebo z toho treba zbierat suche kvety,inac nie su pekne..... Vopred vam dakujem za vsetky napady a typy :)
arizona
22.02.14,20:59
Napadla ma napr.Lobelia,alebo Fuksia, tie pozaduju tien,rovnako ako begonia

daj si do googla "balkonove kvety do tiena" a najdes viac tipov
napr https://www.google.sk/search?q=letnicky+do+tiena&rlz=1C1CHVQ_enSK525SK525&oq=letnicky+do+tiena&aqs=chrome..69i57.3474j0j9&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=122&ie=UTF-8



doplnenie a oprava.

Tak si zadaj do vyhladavaca letnicky,alebo balkonovky na slnko.Aj tu na Porade je zopar starsich tem s podobnou otazkou,pohladaj
kristinagabi
22.02.14,21:08
Dakujem za odpoved,ale ja potrebujem prave taky kvet,ktory ma rad slnko... Ak sa mi spalia begonie,tak aby som mala aspon tie druhe...
arizona
22.02.14,22:47
Tak ja som to pochopila tak, ze potrebujes kvety k begoniam.A kedze begonie sa pestuju v tieni,automaticky som myslela, ze potrebujes rastliny do tiena. Tvoj nazov temy aj zadanie otazky je myliace. Nabuduce napsi zrozumitelne,co vlastne potrebujes .-)
ikle
23.04.14,13:40
verbena, alebo klinceky?
ja to robim tak, ze idem do baumaxu a naukladam si ich vedla seba, aby som videla vysledok.