Maros Dandee
28.02.14,07:35
Mam este jeden problem. Neustale restartovanie opery. Je to spravidla pri zadani novej/dalsej/ stranky,tak sa mi restartuje s hlaskou o odoslani chybovej hlasky do centraly opery alebo tak nejak. Nejak to nevadi,len pri stahovani niecoho,ked vyhladavam dalsie veci,tak dojde ku restartu a zrusi sa stahovanie. A samozrejme je nutne sa znovu prihlasit do emailu,ked mam otvoreny. Skusal som odinstalaciu na starsiu verziu,alebo uplne na novu.Bezvysledne. Zacalo to tym,ze som si po neustalom ponukani instalacie na najnovsiu verziu Opery ju dal nainstalovat. A potom to zacalo. Skusal som potom vselijake verzie.Teraz som sa vratil ku verzii 12.00 ,ale nepomohlo. Tak to cloveka otravuje. Dik.
Chobot
28.02.14,08:09
Ja by som prešiel na inú aplikáciu.
buchač
28.02.14,08:16
Dôvod ???

Lebo ja som vyskúšal už aj Chromého , aj Ohnivú líšku ...aj Safari ......ten IE spomalený ani nespomínam ...

Ale každému vyhovuje niečo iné ...;)
buchač
28.02.14,08:18
Tie najnovšie aplikácie a či aktualizácie sú zväčša na trt ....
Nikdy ich neakceptujem - odmietam .

Fungujem bez problémov na verzii 11.11 ...
Chobot
28.02.14,08:33
V robote aj doma používam iné prehliadače, nemám jeden obľúbený. A ten IE - ten len keď je to nevyhnutné (napr. pre Katasterportál - mapa v inom prehliadači bohužiaľ nefunguje).
misoft
28.02.14,09:22
Mam este jeden problem. Neustale restartovanie opery. Je to spravidla pri zadani novej/dalsej/ stranky,tak sa mi restartuje s hlaskou o odoslani chybovej hlasky do centraly opery alebo tak nejak. Nejak to nevadi,len pri stahovani niecoho,ked vyhladavam dalsie veci,tak dojde ku restartu a zrusi sa stahovanie. A samozrejme je nutne sa znovu prihlasit do emailu,ked mam otvoreny. Skusal som odinstalaciu na starsiu verziu,alebo uplne na novu.Bezvysledne. Zacalo to tym,ze som si po neustalom ponukani instalacie na najnovsiu verziu Opery ju dal nainstalovat. A potom to zacalo. Skusal som potom vselijake verzie.Teraz som sa vratil ku verzii 12.00 ,ale nepomohlo. Tak to cloveka otravuje. Dik.



Keďže to robí každá verzia Opery, vyskúšaj alternatívy FF, IE (dočasne) - ak to bude robiť aj tam - tak potom v prvom rade prevej PC na prítomnosť malware, vírusov, adware.