mony209
07.03.14,10:21
Vedel by mi niekto poradiť ako usporiadať FA na firme? Máme to len v šanónoch a je to strašne neprehľadné. Má niekto nejaký systém? Ďakujem
Tweety
07.03.14,09:49
Prečo je to neprehľadné? Veď stačí len zotriediť do šanónov podľa druhu faktúr a prehľad je hotový.
lubko6394
07.03.14,10:36
Problém nie je mať prehľadne uložené faktúry dľa nejakého kľúča, ale mať možnosť nájsť ktorúkoľvek faktúru. Takže najjednoduchšie je ukladať ich v tom poradí ako došli/boli vystavené. Potom vyhľadávanie je možné cez soft podľa kritérií na hľadanie čo potrebujem a soft mi povie ktorý šanón mám vziať a kde presne to je.
Lenže ak nenapíšeš ako to robíš, aký máš soft a v čom je problém neprehľadnosti tak je ťažko radiť.
balunka
07.03.14,10:39
ak máš ty sama prehľad v organizovanom neporiadku a nájdeš si hneď ,to čo potrebuješ,tak kde je problém ?
cacka
07.03.14,10:57
Presne tak. Zaraď ich podľa čísla a ak ich je veľa, tak ja si za každý mesiac dávam ešte farebný rozdeľovač a navrch si vytlačím výstup (zoznam) faktúr za daný mesiac.
mony209
13.03.14,07:34
ďakujem za rady.....už som usmernila kolegyňu :)
mony209
13.03.14,07:36
problém som mala v tom hlavne, že kolegyňa ich bezhlavo ukladala do šanonov, a keď som potrebovala niečo nájsť tak mi to trvalo niekoľko hodín..... :) Vedie aj knihu, ale v tom sa ani sama nevyzná :) ďakujem spojím nejako všetky rady dokopy.....