babicka1
25.03.14,11:29
Ahoj chcela by som vysadit polnú kvetinovú trávu do záhradky mám tam ešte plac asi 20m2 mám tam orasnú záhradku, užitkovú stromy jablonky, slivky ,hrušky,broskyne ,len neviem či to tam zapasuje ,alebo mi poradte čo by som si tam mohla dat aby to nebolo moc pracné ,alebo kto má polnú trávu prosím poradte mi či je to dobré
Richard
25.03.14,11:04
Poprosím ťa uprav si názov tak aby vystihol tvoju otázku ktorú popisuješ.
atelier zelene
21.04.14,20:40
Asi myslis KVETNATU LUKU. Na menej vyuzivane plochy je idealna, pretoze na rozdiel od travnika nevyzaduje tolko starostlivosti. Existuju rozne zmesi pre rozne stanovistia, co je potrebne dodrzat.
Prvy rok luka nevyzera az tak povabne, lebo su v nej rastlinky, ktore sa vyvijaju pomalsie. Druhy rok je uz zapojena a od tretieho je "hotova".
Urcite ma vyznam pri ovocnych stromoch, kam vzdy prirodzene patrila. Ja s lukami velmi rada pracujem.
arizona
21.04.14,20:55
Zapasuje tam to, co sa paci tebe. Nepozeraj do blbych katalogov s golfovmi travnikmi, riad sa srdcom a tym, co sa ti paci.
Tiez mam velku zahradu,zasiala som lucnu zmes, namiesto uhladneho travnika plneho chemie,postrekov a hnojiv mam pri dome luku, krasnu na pohlad,plnu kvetov,vciel,motylov,vtakov...
Ak mas rada prirodnejsi styl zahrady, tak nevahaj :-)
babicka1
22.04.14,07:37
dakujem za radu aj to tak urobím
babicka1
22.04.14,07:41
ano mala som namysli kvetnatú lúku ,len nemôžem dostat kúpit takú zmes
BXLmiami
22.04.14,07:50
Planta naturalis v CZ.
arizona
22.04.14,18:49
Pozri v zahradkarstvach,ale aj na stojanoch v hypermarketoch