ibo81
30.03.14,19:54
Dobrý deň,
chcel by som spojazdniť Terru rok výroby 1984. Dal som novú sviečku, vyčistil karburátor, pár krát mi naskočila, ale vyzerá byť problém s karburátorom - kedˇ uvolním palivový kohút začne vytekať benzín zo "štuplíka", ktorý má funkciu akoby pumpičky (dá sa stláčať, na obrázku v červenom krúžku). Akoby zle tesnila... Neviete mi pomôcť s identifikáciou čo je to? Lebo na náhradných karburátoroch, ktoré by sa dali zohnať ako náhradný diel, túto pumpičku nemá ani jeden a neviem to identifikovať ani v nejakých rozkresoch na internete.
Ďakujem vopred.
buchač
30.03.14,18:13
Je to sytič ...
alchstuip
30.03.14,19:54
Nieje to sytic, je pod tym ihlovy ventil, ktory je dvihany plavakom. Ked sa na to zatlaci, tak sa plavak sklopi dole. Zatlacenie sluzi na zaplavenie plavakovej komory.

Odporucam karburator zmontovat, vyprat v cistom benzine, vyfukat vzduchom, vycistit plavakovu komoru (uvolni sa 2 srobkami zdola). Je dost mozne, ze ihlovy ventil je zalepeny, albo je tam nejaka necistota a preto sa preplavuje karburator.
Inak, komplet rozobrat, vycistit a zlozit karbec je tak na 2 hodiny. Treba si len fotit demontaz.... a potom to nejako poskladat. Vacsinou je na vymenu len par tesneni a "O" kruzkov.

Na fotkach vidno, ze aj z hrudy blata sa spravit funkcny karburator a z Vari z roku 1986 sa da znova poskladat funkcna krasavica.

Tu nasu som s bratom renovoval pred rokom, jazdi ako nova. Ak budem vediet, rad poradim.
peterkos2
30.03.14,20:00
To nieje sýtič.
Zrejme bude zaseknutý plavák,alebo treba prečistiť ihlový ventil,ktorý uzaviera prívod benzínu.
A môže to byť aj deravý plavák,v ktorom je benzín a neuzavrie prívod
ibo81
31.03.14,05:53
Ďakujem za bleskové reakcie! :) Ste super! No ešte by som potreboval poradiť, čo všetko by ste odporúčali vyčistiť, eventuálne v rámci repasu urobiť, aby mi ešte táto veteránka pár rokov slúžila. Zdedil som ju po starom ocovi, ktory bol lajdák a nestaral sa o ňu. Určite by som ešte vymenil olej, ale to je asi tak všetko, čo ma napadá a na čo si trúfam... Mám kamaráta automechanika, ktorý by sa v tom vedel porýpať, ale nechcem ho otravovať, pokiaľ to nie je nevyhnutné.
Vďaka.
alchstuip
31.03.14,16:08
No, kedze je to podla vsetkeho dvojtaktny motor (ak je to povodny z 1984), tak sa tam olej nemeni, maue sa palivom - zmes benzinu a oleja v urcenom pomere. Ak mate kamarata automechanika (idealne, ak je to stary automechanik, ktory sa vyzna v starych motoroch), tak by som sa s nim porozpraval. Skuste si stiahnut aspon uzivatelsku prirucku, je to pravdepodobne motor Jikov.
http://www.vari.cz/rady-a-navody/navody-k-pouzivani/motory-a-primo-pripojitelne-stroje-archiv/art:630/

Urcite vym poradia aj vo firmach, ktore sa zaoberaju predajom dielov k tomuto motoru, napriklad forma BOEL

No a podla toho, kolko vela ma ten motor "nabehane" by som sa rozhodoval, ci staci vycistit a pretesnit len karburator, alebo treba komplet generalku. My sme museli dat spravit vybrus, novy piest a kruzky, sla tam ja repasovana spojka....

Otazka, ked nastartujete, ako bezi motor? Drzi sa, alebo zhasina?

Mate tam dobre palivo (zmes benzinu a oleja?)

skuste nabrat informacie aj na tomto fore, pripadne pohladat nieco viac na internete:
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewtopic.php?f=22&t=9705
ibo81
02.04.14,09:07
No mechanik mi kazal objednať pár súčiastok na karburator, takže najskôr dame dokopy ten a potom ešte zrejme výmena oleja v prevodovke. Potom ho skúsim spojazdniť a odsledovať ako motor reague. Ja sa do nastavenia karburátora velmi nevyznám, jedine čo viem je, že práca (http://www.porada.sk/praca#__AUTOKW) motora (ak je motor v poriadku) je odrazom nastavenia karburátora... Navod naštudujem, ďakujem.
Mám ale jednu zásadnú otázku - čo som to mal raz-dva krat naštartovane, dosť mi to rachotilo pri radeni (proste ako ked zaradite bez spojky) - to by asi nemalo, však? :) A prakticky sa terra pohla hneď po zaradení, čo asi tiež nie je v poriadku... Správne by to malo fungovať, že po naštartovani by mala terra stáť (http://www.porada.sk/stat#__AUTOKW) (voľnobeh) a pohnúť sa až po pridaní plynu na riadiacej páke po zaradení 1, 2 alebo R, či?
Ďakujem