abcd.kates
03.04.14,15:49
Ahojte, po strihaní a rezaní viniča z neho "vyteká alebo skôr vyviera nejaká viacfarebná tekutina, vyzerá to fakt hrozne, ako keby to stále bublalo, zbadala som to už pred 2 týždňami, len som potom bola tak zabavená inými "prácami", že v záhrade som nebola, až teraz.........no normálne som a zľakla čo to môže byť. Stretli ste sa s niečim takým ?
taiko
03.04.14,14:13
fotecka by nebola?
willma
03.04.14,15:20
kedy si strihala ten vinič? Ak len pred dvoma týždňami tak to už bolo neskoro a vinič začal "plakať" Termín rezu viniča trvá od opadania listov do začiatku jarného prebúdzania sa. Najvhodnejšie je robiť ho v decembri až v januári resp do konca februára.
abcd.kates
05.04.14,06:54
nie, nie strihalo sa to predtým asi mesiac a pol...to už presne neviem, a strihal to profesionál v tejto oblasti.
willma
05.04.14,18:37
Aj tak predpokladám, že ten vinič len plakal - prípadne sa popýtaj toho, čo Ti ten vinič strihal :)
abcd.kates
09.04.14,09:52
áno vyzerá to tak, odborník mi doporučil omyť ho jarovou vodovu, alebo octom. Tak som to aj urobila, a uvidíme, zase z neho trocha vyteká, no počkám ešte. P.S: nepodarilo sa mi sem pridať fotku :-(