TRULY
10.04.14,14:26
Zdravim. Nedavno som tu pisal o jednom problem a to bol problem s grafikou. Teda odisla pasta pod cipom grafickej karty. Notebbok som ale zapol a ked sa nahrial a cip prilepil tak som ho restartoval a vsetko fungovalo dalej bez problemov.

Teraz mam vsak iny lroblem.
PC sa uz zapne sam. Lenze ked nabehne tabulka na heslo admi.istratora a ja ho zadam tak sa donekonecna toci sipka ze nacitava a nic. Raz sa cas sa zapne ale nacita len ciernu obrazovku, spodnu listu, niekedy len pozadie a jnokedy aj normalne spusti windovs. V poslednej dobe sa zacal zasekavat. Teda zamrzol na minhtu a pktom fungoval dalej. Teraz to uz robi vkuse. Zapne sa na 184 pokus a potom zamrza. Ako nahle zapnem nieco ako antivir alebo cccleaber totalne sa spomali. Virus nemam. Hdd zacne blikat v intervale kazde dve sekundy.
Spustil som miniaplikacih na procesor a ramku atam je pekne vidno ako sa sem tam rozbehne na 50% a pktom upadne na 5-6%. Ramka ne na 27%
Snazil som sa ho preinstalkvat ale ako naschval mam doskriabane win CD....
Napada vas nieco? Ked do neho zacnem tukat tak obzije ake zase upadne aj ked su spustwne procesy.


Odisla grafika uplne?
Odisiel procesor?
Je problem v ramke?
Je problem vo windovse alebo v ovladacoch?

Ak by odisla uplne grafika spustil by sa vobec win?
Vdaka
Luigi711
11.04.14,16:24
Skús spustiť z CD Linux Ubuntu Live, či ti bude robiť nejaké problémy ak hej orientoval by som sa na problém s PC ak nie skôr by som začal riešiť Windows
misoft
11.04.14,17:25
PC sa uz zapne sam. Lenze ked nabehne tabulka na heslo admi.istratora a ja ho zadam tak sa donekonecna toci sipka ze nacitava a nic. Raz sa cas sa zapne ale nacita len ciernu obrazovku, spodnu listu, niekedy len pozadie a jnokedy aj normalne spusti windovs. V poslednej dobe sa zacal zasekavat. Teda zamrzol na minhtu a pktom fungoval dalej. Teraz to uz robi vkuse. Zapne sa na 184 pokus a potom zamrza. Ako nahle zapnem nieco ako antivir alebo cccleaber totalne sa spomali. Virus nemam. Hdd zacne blikat v intervale kazde dve sekundy. Spustil som miniaplikacih na procesor a ramku atam je pekne vidno ako sa sem tam rozbehne na 50% a pktom upadne na 5-6%. Ramka ne na 27% Snazil som sa ho preinstalkvat ale ako naschval mam doskriabane win CD.... Napada vas nieco? Ked do neho zacnem tukat tak obzije ake zase upadne aj ked su spustwne procesy.

Mám podozrenie na HDD. Odchádza ti. Ak sa ti podarí - skontroluj najskôr stav HDD. Zároveň ak sa dá - zálohuj dáta!

http://windows.microsoft.com/sk-sk/windows-vista/check-your-hard-disk-for-errors

http://stiahnut.sk/monitoring/hd-tune

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/sprava_disku/hard-drive-inspector/
TRULY
11.04.14,17:36
windows sa zhodil a momentalne vkuse pri starte zapina windows sartup repair. Skontroluje opravi chyby a vypne sa tak ako ma. Zapnem ho a zase chyba a dookola.
Neviem.ci je to HDD. Mne najprv ako prve zacal blbnut internet. Wifi pripojenie. Pktom sa zacal zasekavat prehliadac. Potom cely pc. Mrzne rozbwhne sa a potom dookola. Ako naschval mam aj ruku v dlahe aby som ho precistil...
HDD Mam rozdeleny tak hadam... Hadam neodide celkom
Skusim zajtra vyskusat tu ubundu a potom v pondelok novy win.

A potom spustim tie testy
TRULY
11.04.14,17:37
zajtra na to hned mrknem vdaka
TRULY
12.04.14,13:33
ahoj. Zapol som tu ubuntu nacitalo cd aj program pofazu nastavenia siete. Potom ovrwzovka preblikla na tmavo a cdromka ani netukne a to iste hdd a procesor. Proste PC bezi ale nic sa nedeje