Martin28sk
17.04.14,18:37
Mam este pocitac, kde sa neda dat nic novsieho ako Windwos XP, teraz po konci podpory sa doporucuje preinstalovat, ale zaujimalo by ma kde mozno stiahnut vsetky aktualizacie od SP3 (tj vsetko po vydani SP3) a ako to aktualizovat offline, PC v ziadnom pripade nehodlam pripajat na internet.
robo197
17.04.14,16:45
A co by sa nedalo dať nieco iné?
Síce to neni 100% odpoved na tvoju otázku, ale:
Odporucam na tvoj PC linux :
http://www.linux.sk/index.php/Hlavná_stránka

Linux je skoro ako XP, akurat, že oficialne máš zadarmo,a všetko vieš k tomu stiahnut.
ja mam aj XP, aj Linux (Ubuntu) a nasiel aj tlaciaren, scan, co bol volakedy s vistou velký problem.
(vo viste neboli ovladace)
misoft
17.04.14,16:47
mecky
17.04.14,16:54
http://www.wsusoffline.net/
sikovny program na stiahnutie updatov
karakul
17.04.14,17:32
Ako súvisí ukončenie podpory XP s potrebou jeho preinštalácie? Prečo by som ho mal preinštalovávať, keď funguje k spokojnosti všetko tak ako má?

tu http://www.expertreviews.co.uk/software/1306762/how-to-slipstream-an-xp-disc-with-sp3-and-all-other-updates máš návod, ako si môžeš vytvoriť také CD-DVD, ktoré bude obsahovať všetky aktualizácie... ak trocha pohľadáš na nete, najdeš to už aj hotové...
Martin28sk
17.04.14,18:13
linux tam nemozem dat, lebo potrebujem aby mi fungovali stare aplikacie este z MS DOS... ale linux mam na druhom PC, takze viem ze je na dany ucel dobry, ale z tohto dovodu ho tam dat nemozem
Martin28sk
17.04.14,18:35
ak su na marcovom dvd vsetky updaty od vydania sp3 do daneho datumu tak super, zachvilu vytvoria aj aprilovu verziu a potom to mozem pouzit.
digehe1
03.05.14,13:01
neviem ci to mozem sem prilozit,,, takisto mam /mala som XP,vsetko mi zatial ide,len ked pouzijem internebaking vsetko vypise,len neodosle mi z uctu na ucet era,ukaze mi toto / Zoznam chýb:
Neplatný formát sumy na prevodnom príkaze č.1
Informácia pre príjemcu nesmie obsahovať diakritiku, môže obsahovať iba písmená A až Z, a až z, číslice a znaky +?/-:()., na prevodnom príkaze č.1
ale vsetko je dobre vypisane,a momentalne mi nejdu pisat pismena,ale miesto napr.trojka/#, patka %, ak bude treba vymazem ak mi to pojde,,, velmi dakujem,, a mam windows sedem......
misoft
03.05.14,15:44
Hele, pozri sa či nemáš prehodenú klávesnicu - pretože tieto znaky sa zadávajú pri stlačenom Shift-e v EN klávesnici. V EN klávesnici normálne hore sú čísla.
digehe1
08.05.14,20:34
Ano prisla som na to bol ten problem ako pises vdaka
ኅዐኧሮቻ
16.05.14,05:52
Na spustanie DOS-ovskych programov sa da pouzit linuxovy DOSbox, a na spustenie windowsovskych programov winbox. Mozno nie su uplne bezproblemove, ale mam obe platformy vyskusane a funguju....
Ing. Ľubomír Janoška
16.05.14,06:11
:robo197
Pred x rokmi, keď som experimentoval s nejakým Linuxom, bol veľký problém s drivermi pre periférie - nájsť, viaceré vyskúšať. Je to teraz lepšie? Napríklad Ubuntu?
robo197
16.05.14,07:27
Ing. Ľubomír Janoška ja mam aj ubuntu, no všetky drivery má : od tlaciarne az po siet karty, zvuk,atd.všetko same vyhladavalo,nainstalovalo.Co si tam pichnem, hned vie co to je...

A po stiahnutí netreba hned nainštalovať, da sa aj z USB kuc vyskušat,bez toho, aby si odinštaloval XP, alebo 7 ku...
Ing. Ľubomír Janoška
16.05.14,07:36
:robo197
ďakujem
srska
27.05.14,11:45
misoft
27.05.14,16:11
Ovšem treba upozorniť - na vlastné riziko.....