kuravesele
17.04.14,19:50
Dobrý deň,
asi tak tretiu špirálu čo som si kúpila je úplne zoschnutá (a nešlo o najlacnejšie verzie, taký nejaký priemer 10-12 euro )...nakoľko je pôvodne zabalená vo fólií, tak sa nedá ani mrknúť v drogérií...túto chybu nepripisujem výrobcovi, ale keď som v obchode " v drogérií" dala ruku pod tie svetielka, kde sú poukladané tie špirály, tak samozrejme tam celý deň sála na ne teplo...Má niekto podobnú skúsenosť s takouto kúpou? Viete mi odporučiť nejaký dobrý obchod, alebo predajcu kde si kúpim nezoschnutú špirálu? Ďakujem
ivka70
17.04.14,17:57
Ved to mozes reklamovat.
Nech ti ju vymenia a novu otvor rovno v obchode, po zaplateni, hned zistis, ci je OK.
veronikasad
17.04.14,17:57
Však keď máš takéto skúsenosti s nákupom v tejto predajni, zaplať ju a pri pokladni rozbal a rovno vráť ... Nemusíš sa vracať s reklamáciou.
lujza.j
17.04.14,18:04
ja kupujem cez net z parfums-u.....ak obchode....nikdy takú čo je zalepená...potrebujem vidieť konzistenciu a vôňu...ako vyzerá-javí sa, kedy vyberiem kefičku.....
arizona
17.04.14,19:08
A preco nejdes kupit radsej do inej drogerie, kde na kozmetiku nesvietia cele dni svetla?
Ja ked kupujem spiralu, tak ovoniavam vsetky rad radom, zabalenu som este nevidela ani jednu...
Ak je tovar poskodeny, mas pravo reklamovat.
kuravesele
18.04.14,05:25
ďakujem za rady, ale nechápem prečo je to vôbec takto povolené skladovať pod takýmito svetlami...však väčšina vecí sa má skladovať nie na priamom svetle...ako hej chápem, že ten obchod vyzerá lepšie, ale keď to má takýto dopad...tak ja neviem...
dariusko
18.04.14,06:22
ďakujem za rady, ale nechápem prečo je to vôbec takto povolené skladovať pod takýmito svetlami...však väčšina vecí sa má skladovať nie na priamom svetle...ako hej chápem, že ten obchod vyzerá lepšie, ale keď to má takýto dopad...tak ja neviem...

A prečo by si chcela regulovať sposob skladovania, ak nejde o
potraviny
horľaviny
nebezpečné látky ?
kuravesele
18.04.14,13:14
ďakujem za rady, ale nechápem prečo je to vôbec takto povolené skladovať pod takýmito svetlami...však väčšina vecí sa má skladovať nie na priamom svetle...ako hej chápem, že ten obchod vyzerá lepšie, ale keď to má takýto dopad...tak ja neviem...

A prečo by si chcela regulovať sposob skladovania, ak nejde o
potraviny
horľaviny
nebezpečné látky ?

ja nehovorím o regulácií, ale asi keď sa niečo mína účinku tak je to asi na prd...ja hovorím o princípe, keďže teraz väčšina obchodníkov len chce aby niečo dobre vyzeralo...ale dôsledky nevidia...ale to by sme museli už zachádzať aj do iných oblastí, a nie len do kvality skladovania špirál...