Gizza
18.04.14,15:34
Zdravím
hľadám nejaký program kde by som si mohol uzamknúť moje veci v PC ?
Aby ak nato nikto klikne tak bude pýtať heslo.

Ďakujem :)

Už som to vyriešil dakujem za pomoc všetkým :)
misoft
18.04.14,13:49
Netreba žiadny program - jednoducho si ich zahesluj. Ak vytvoríš nejaký dokument (napr. Word), v Súbor si otvor Vlastnosti a tam nájdeš kartu Bezpečnosť. Stačí len Zamknúť a musíš zadať heslo a ešte ho potvrdiť - uložiť. A od tejto chvíle by sa dokument bez hesla nemal dať otvoriť (bude pýtať heslo).
Onko
18.04.14,14:04
Vytvoriť nového používateľa v operačnom systéme. Budeš mať heslom chránené nielen súbory a priečinky, ale môžeš mať vlastné všetky nastavenia systému.
PaloPa
18.04.14,14:15
Pre externé zariadenia, ale i samostatné foldre na disku napr. TrueCrypt http://www.truecrypt.org
sthruska
19.04.14,07:18
A ak sa niečo stane, tak sa s údajmi môže rozlúčiť. Napríklad pád OS. Alebo sa mýlim?
mecky
19.04.14,10:20
mylis, truecrypt bez problemov pripojis v inom pc,
arizona
19.04.14,12:45
Daj si zaheslovat cele svoje konto, to mas najjednoduchsie.

Pre ostatnych pouzivatelov vytvor konto pod inym menom a oni sa do PC dostatnu cez to.
Ak mas napr. deti, ci osoby, ktore by ti mohli nieco prestavit, da sa to ine konto nastavit a zablokovat niektore funkcie. Ty budes mat ako spravca vsetky prava ako doteraz, svoj profil si uzamknes heslom a druhy pouzivatel bude pouzivat net tiez,ale vstupi pod inym kontom a s funkciami, ktore oduhlasis
PaloPa
19.04.14,15:35
Robím s ním už niekoľko rokov, bezpečne zálohujem na externé zariadenia pracovné data, zatiaľ som pripojil bez problémov na roznych PC, od Win XP až po Win 8.1
jahoszmsk
19.04.14,18:37
máš na mysli svoje prihlasovacie heslo na FB a na pokec? :) na iné veci bys mal svoj vlastný ntb.
sthruska
20.04.14,07:16
Ja to síce nepotrebujem, ale je to podstatná informácia. Ďakujem aj za zakladateľa témy.
bodliak
20.04.14,20:27
Mýliš.