katka 23
26.04.14,20:08
Včera som odoslala email a dostala som túto správu
I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

Doteraz som sa s tým nestretla, teda takú správu som nedostala ,čím to môže byť? Odosielala som cez zoznam a mala som prílohy
misoft
26.04.14,18:08
Nebola doručená.
Valcake
26.04.14,18:17
...je to text z " translatora"

Ospravedlňujem sa vám oznamujeme, že vaša správa by nemal dodané do jedného alebo viacerých príjemcov. Prikladáme nižšie.Potrebujete ďalšiu pomoc, prosím pošlite mail na postmaster.Ak tak urobíte, prosím uveďte toto hlásenie problému. Si candelete svoj vlastný text z pripojených vrátil hlásenie.
misoft
26.04.14,18:25
Alebo inými slovami: poštový server príjemcu nie je nastavený na prijímanie správ určitého protokolu a samotný príjemca má nastavený na IMAP a nie na POP3 a ostáva to len na serveri jeho operátora, no k nemu sa nedostane.
http://www.ucma.sk/moodle/mod/page/view.php?id=149
katka 23
26.04.14,18:31
vďaka za link , ale pre mňa komplikovaný...tak to znamená že na tú adresu nemám posielať ešte raz?
misoft
26.04.14,18:35
Ak príjemca nemá nastavené prijímanie správ vo svojom poštovom klientovi (napr. Thunderbird) na POP3 - správy k nemu do počítača nedorazia - ostanú kdesi "na ceste uviaznuté".
katka 23
26.04.14,18:50
ďakujem pekne za vysvetlenie, pekný večer...
Ing. Ľubomír Janoška
26.04.14,18:52
IMAP alebo POP sa uplatňujú medzi poštovým serverom a klientom, z pohľadu komunikácie medzi dvomi servermi je to jedno. Takže sa nepodarilo doručiť mail na server adresáta.
sthruska
28.04.14,05:28
Mne sa toto bežne stáva ak omylom použijem na odoslanie post.sk.
Máš, okrem toho čo popísali iní, dve možnosti
a - poslať to neskôr
b - použiť na odoslanie iný "web"
misoft
28.04.14,18:00
Ja post.sk tiež niekedy použijem a je to tak na striedačku - odošle, neodošle.... ako ich to napadne :D - ale ho používam ako SPAMschránku....
gimeno
29.04.14,07:51
Používaj gmail a máš po probléme, tam sa mi to nestalo nikdy, zato na post.sk a zozname často. :-)