FAKO314
04.05.14,10:54
Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať aká je to rastlina a ako sa jej zbaviť. Rozrastá sa mi po celej záhrade. Chémiu nemôžem použiť kvôli ovečkám. Ďakujem
henrieta18
04.05.14,18:07
FAKO314
25.04.15,07:55
Dobrý deň. Jesienka opäť začala útočiť na našu záhradu. Je niekto kto by vedel ako sa jej zbaviť bez chémie?? Vytrhávanie nepomohlo, stále sa rozrastá. Vďaka.
lujza.j
25.04.15,08:01
arizona
25.04.15,09:21
Dobrý deň. Jesienka opäť začala útočiť na našu záhradu. Je niekto kto by vedel ako sa jej zbaviť bez chémie?? Vytrhávanie nepomohlo, stále sa rozrastá. Vďaka.
Jedine vykopanim cibul,alebo pravidelnym kosenim.
Ale ak sa chces zbavit cibul, rada odkupim :-)))
FAKO314
26.04.15,09:39
To by som musel rozkopať celú záhradu (viď foto). Kosiť nemôžem, lebo už sa tam pasú ovečky. A Arizona ak chceš tak si môžeš prísť vykopať zadarmo. Bývam pri Rajci (okr.Žilina)
Peggynka
26.04.15,14:48
To by som musel rozkopať celú záhradu (viď foto). Kosiť nemôžem, lebo už sa tam pasú ovečky. A Arizona ak chceš tak si môžeš prísť vykopať zadarmo. Bývam pri Rajci (okr.Žilina)
Mňa zaujalo,že sa tam pasú ovečky,ktoré sú síce odolné,ale:...Ovce a kozy sú však voči jedovatosti kolchicínu veľmi odolné, bez následkov znesú i jeho značné množstvo, avšak mlieko týchto zvierat je jedovaté, lebo sa ním vylučuje časť nerozloženého kolchicínu. Takéto mlieko spôsobilo otravy najmä u detí...