Pseudonim
07.05.14,11:48
Mám otázku, týka sa môjho notebooku : Ak spustím náročnejší program napríklad hru alebo kľudne aj hru v prehiadači tak po čase sa mi notebook vypne automaticky.. Nič nevypíše len je čierna obrazovka a vypne sa. Zapojený bol a plná batéria bola tiež. Nastavené v ovládacom panely to mám tak že by sa notebook nemal vypnúť nikdy aj ked sa prehrieva tak netuším čo sa stáva. Dakujem za odpoved.
erik555
07.05.14,09:56
Ked sa velmi priehrieva, tak ho vypne. Ako dlho mas ten notas? Uz bol cisteny od prachu?
BlackRoses
07.05.14,10:09
Bude to zrejme tým prehrievaním.... mám niečo podobné ale môj stroj má už 8 rokov a dožíva.. takže to už nerieším a na nejaké hry ho ani nepoužívam :)
onidlo
23.05.14,15:07
Spytam sa takto: po opatovnom zapnuti sa len prebudza, alebo nanovo zapina?
Ak nanovo zapina, tak sa Ti urcite prehrieva a coskoro budes potrebovat novy...
misoft
23.05.14,18:50
Mám otázku, týka sa môjho notebooku : Ak spustím náročnejší program napríklad hru alebo kľudne aj hru v prehiadači tak po čase sa mi notebook vypne automaticky.. Nič nevypíše len je čierna obrazovka a vypne sa. Zapojený bol a plná batéria bola tiež. Nastavené v ovládacom panely to mám tak že by sa notebook nemal vypnúť nikdy aj ked sa prehrieva tak netuším čo sa stáva. Dakujem za odpoved.
Jednoznačne - vypína sa pre prehrievanie. Ani nastavenie na "nevypínanie" to neovplyvní - je to "poistka" NB proti totálnemu zničeniu.
command
24.05.14,05:49
Odporucam dat si ho vycistit tým bude odvod tepla taký aký ma byt a nebude sa prehrievat any vypínat a samozrejme notebook nepouzívať na makkých materiáloch ako je deka, paplon, matrac. Bud chladiacu podlozku alebo aspon knihu podlozit aby mohol nasávat chladný vzduch.
Lukas12345678
10.11.17,18:25
dobry den da sa na notebooku vipnut automaticke vipinanie pri prehriani prosim dajte mi niake odpovede
misoft
10.11.17,18:31
mimotemy
Študuj!
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
"Zadávanie otázok

Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát."
Takže si POLOŽ svoju samostatnú otázku, ale najskôr je hore okienko s lupou - tak vyhľadaj, či sa to tu už nespomínalo.