arizona
15.05.14,17:14
Ked si otvorim subor s fotkami, dotaraz som videla zmenseniny konkrenych fotiek. Po nedavnej aktualizacii vidim iba "jednotne, rovnake obrazky"Microsoft office picture manager , pripadne ineho zobrazovaca fotiek ...

Viete prosim Vas niekto poradit,ako sa to da prestavit,aby som videla zmenseniny fotiek?
Lebo najst nejaku fotku je nemozne, otvarat kazdu jednu fotku je vekmi zdlhave

Mam win8.1 angl.
erik555
15.05.14,15:23
mam Win7 a hore v liste "zobrazit" a tam je na vyber...Velmi velke ikony, velke ikony, male ikony atd.
Valcake
15.05.14,15:30
Mám síce win7, ale po poslednej aktualizácii " firefox" mi všeličo poprehadzovalo inde...tak som sa vrátila späť a znova som dala aktualizáciu staršiu, ktorú som mala predtým. Firefox mi naďalej podstrkáva " aktualizuj najnovšiu bezpečnú atď.....no ja si neprosím a ignorujem..
Iste sa dá vrátiť aj vo win8...no veď poradia kompetentnejší
arizona
15.05.14,15:49
mam Win7 a hore v liste "zobrazit" a tam je na vyber...Velmi velke ikony, velke ikony, male ikony atd.
Aj ja mam takuto moznost, to som uz skusala. Ano, zobrazi mi co si tadam,ale ukazuje mi stale len tie nicnehoviace obrazky-/ako na prilozenom obrazku/,akurat vo zvolenej velkosti. Ja potrebujem vidiet priamo jednotlive fotky
kopretinka
15.05.14,16:39
nemáš tam možnosť zobraziť miniatúry?
erik555
15.05.14,16:44
nemáš tam možnosť zobraziť miniatúry?
ano...pravdepodobne ma v "Moznosti priecinku/Zobrazenie" zafajknute "Vzdy zobrazovat ikony namiesto miniatur"...treba odfajknut a potvrdit zmenu. Potom sa uz obrazky zobrazia.
arizona
15.05.14,17:54
nemáš tam možnosť zobraziť miniatúry?
Mam, ale ako som vyssie spominala,zobrazi miniatury,ale ...
kopretinka
15.05.14,17:58
nemáš tam možnosť zobraziť miniatúry?
Mam, ale ako som vyssie spominala,zobrazi miniatury,ale ...
mno,ale ty tam nemáš možnosť miniatúry.........
misoft
15.05.14,18:07
Tento počítač > vlastnosti>Rozšírené systémove nastavenia>Spresnenie>Výkon (nastavenie)> viď obrázok
arizona
15.05.14,18:16
Dakujem, toto som potrebovala.
To okienko podla tvojho obrazku som mala zaskrtnute...
Ale toto som na skusku odfajkla / to nebolo/ a uz to funguje
-ukladat miniaturne ukazky na panely uloh

Dakujem vsetkym za pomoc :-)