Dáša_
23.05.14,14:10
Mám v slovanete viac mailových schránok. Včera som zistila v jednej z nich, že sa cez ňu posiela spam - začala sa mi totiž vracať nedoručená poštu v dosť veľkých objemoch. A hlavne je to pošta, ktorú som ja neposielala, schránky z celého sveta.
Okamžite som zmenila heslo do schránky, prešla som PC hĺbkovou kontrolou - bol "bez nálezu" mmch, nod beží permanentne.

Kde mám ďalej hľadať problém? Teda skôr riešenie problému? Po včerajšej akcii bolo skoro 24 hodín všetko OK a už je to tu zase.
Ing. Ľubomír Janoška
23.05.14,12:25
Riešenie neexistuje. SPAMová pošta chodí z úplne inej adresy a za Vašu adresu sa iba skrýva. Väčšinou stačí počkať, než sa spamovací automat skryje za inú adresu. Medzitým sa môže Vaša adresa (žiaľ) ocitnúť na antispamových zoznamoch, takže treba zatiaľ posielať poštu z inej schránky.
command
24.05.14,05:56
Niekto ti napada ucet treba menit heslo ale kvalitné striedanie malých velkých písmen pouzit viacej císlica najlepsie prestriedat s písmenami mne takto 2 týždne dokázali uhádnuť heslá a posielať spamy. po zadaní dlhého a riadenho hesla uz viac nechodili.
misoft
24.05.14,11:45
+ použiť špeciálne znaky & # $ ß % a pod. Potom fakt sa potrápia...
gimeno
24.05.14,15:09
Keď už sme pri tých heslách, možno pomôže tento článok: http://www.it-joker.cz/Pocitace-weby/19-Hesla-a-jejich-bezpecnost.html