pistas
25.05.14,11:23
Dobrý deň

Už asi dva roky som bez problémov používal hore uvedený krovinorez. Pri poslednom kosení záhrady nastal problém s jeho vypnutím. Motor vôbec nešlo vypnúť, skúšal som to aj neskor ale rovnaký výsledok. Nevedeli by ste mi poradiť v čom môže byť problém? Ďakujem
viktorviktor
25.05.14,14:37
vyčistiť, vymeniť vzduchový filter, vyčistiť výfuk, sviečka, karburátor, /ja mám pri vzduchovom filtri páčku, tú pri takomto prípade dám cca 2 cm od okraja /podľa potreby/ - od polohy kde je pri kosení a mašina potom zhasína a lepšie štartuje
vlado 33
25.05.14,16:19
Vypínač by mal rozpojiť el. obvod k zapaľovacej sviečke. Vypínač pravdepodobne el. obvod nerozpojí. Rozobrať, pozrieť kontakty vypínača.
loksik.lubos
06.06.14,11:38
Vymen ten vypinac a skontroluj kable k tomu vypinaci nalepsie dat novy a kontakty zacinovat
J500j
06.06.14,13:09
Vyskúšaj najprv vypínač. Odpoj ho a zapoj spolu vypínač - baterku - žiarovku. Ak funguje hľadaj problém niekde inde. Vypínač totižto spája + pol s kostrou kde je pripojený - pól. On jednodecho skratuje systém a tým vypne krovínorez. Ak je vypínač dobrý hľadaj problém v pripojení ku kontaktom prípadne pripojení káblika ku vypínaču a ku kostre a druhého káblika k dynamu. Pak isto skontróluj pripojenie dynamo - kostra. Inde nemôže byť chyba.