abrakadabraka
03.06.14,09:48
Zdravim...Nevie mi niekto poradit, kde by som stiahla plnu verziu FL Studia? Stiahla som si totiz len demo verziu a po niekolkych hodinach prace som si ulozila moj vytvor, ale zial, demo verzia nepodporuje ukladanie. Doteraz som pouzivala aj ine programy na tvorenie hudby, ale mala by som zaujem prave o toto FL Studio, kedze je ovela vymakanejsie ako ostatne programy. A kupovat si ho urcite nemienim, na to som neni az taky profesional :D

DOPLNENIE:

FL Studio plnu verziu som ziskala svojpomocne, bez akychkolvek problemov a zdarma... ;)
jslancik
03.06.14,08:55
no, na kradnutie ťa určite navádzať nebudeme. Takže keď pod tým, že "nie si až taký profesionál" rozumieš, že nepotrebuješ ukladať, tak nebudeš ukladať...
sthruska
03.06.14,09:33
100 € je tak veľa? Koľko si už prepil či inak prehajdákal?
jslancik
03.06.14,09:39
prepil-a, prehajdákal-a. Skôr by som sa spýtal, koľko minula na zbytočnú kozmetiku a handry... Ale to je jedno, každý máme inú prioritu. A mimochodom, je to "otázka, nie odpoveď". Bez ohľadu na to, že je trefná.
arizona
03.06.14,09:55
Ked si ho nemienis kupovat, tak ti musi vystacit aj demo verzia. Alebo si najdi nejake podobne programy, ktore su zadarmo . Na podvody ti tu urcite linky nikto z Poradakov davat nebude
sthruska
03.06.14,09:57
Sypem si popol na hlavu!
jslancik
03.06.14,10:02
na mnohé otázky sa nedá normálne odpovedať... Potom sa na ná hnevajú, že je to "nevhodné" :)
misoft
03.06.14,10:09
Ja by som aj vedel, ale môj strážca Malwarebytes ma tam nepustí - asi vie prečo.....:D A vypínať ho kvôli tomu nebudem....
abrakadabraka
06.06.14,07:58
a budem! a budem! a budem!!! :D
abrakadabraka
06.06.14,08:07
radsej by som bola, ak by mi na moje otazky neodpovedal NIKTO, kto nema co k teme povedat!!! nie na kazdeho plati "podla seba sudim teba"...som absolutny abstinent, ale do toho ta nic a mam mnoho inych a dolezitych vydavkov, aby som davala 100e za nejaku vec, ktoru ani neviem ci vyuzijem - otazka bola jasna, ze chcem plnu verziu a zadarmo! aj male decko vie, ze ak niekto chce program, tak si ho skratka kupi, ale v dnesned dobe sa da ziskat hocico, tak preco by som sa nemohla opytat? mam v pc vela POTREBNYCH zakupenych originalov, ale toto skratka nie je nieco, co nevyhnutne potrebujem. mimochodom, plnu verziu FL Studia som uz ziskala uplne zadarmo a bez problemov, takze nabuduce ked niekto nevie poradit, nech radsej neradi ;)
abrakadabraka
06.06.14,08:08
demo verzia mi nestacila, kedze sa v nej nedali ukladat vytvorene veci. ale uz som ziskala plnu verziu bez akychkolvek problemov
jslancik
06.06.14,08:31
a bolo to LEGÁLNE? jasné, že sa dá získať... nik nevravel, že nie. Ale nechceli sme ťa navádzať na krádež.