Žabinka
09.06.14,18:48
Dnes sa mi počas práce s domácim pc z ničoho nič začali otvárať rôzne okná, nič som s pc nerobila, nič som nemenila.. antivírus našiel dáke hrozby, odstránil ich, a stále sa to deje.. som síce dosť inteligentná ;):D, ale skúste sa so mnou rozprávať jednoduchou ľudskou rečou..:D, aby som rozumela reči vášho kmeňa.. zopár obrázkov okien som pripojila..
kopretinka
09.06.14,16:56
len tak z ničoho nič? a nemrvil sa ti niekto v PC?
Žabinka
09.06.14,16:59
samé od seba, a len asi poslednú hodinu-dve..
kopretinka
09.06.14,17:03
možno nejaký vírus
Žabinka
09.06.14,17:05
chlapec sa na to pozrie, keď príde domov..
misoft
09.06.14,17:05
Holka - stiahni si toto: https://www.malwarebytes.org/ - stačí FREE - nainštaluj a spusti úplný sken. Nezľakni sa - upozorní ťa na zastaralú databázu - povoľ - potom v menu vyberieš skenovanie a dáš úplné. Istotne ti nájde plno balastu... asi to uloží to Truhly - stade to potom vyhoď/vymaž.
Žabinka
09.06.14,17:08
duško, ďakujem, poverím tým chlapca, keď sa vráti z venčenia.. vieš, aby bolo na niekoho iného zle, keď to pokazí..:D
sosak
09.06.14,17:08
Odinštaluj internetový prehliadač, reštartuj počítač, nanovo nainštaluj internetový prehliadač, problém by mal byť vyriešený.
misoft
09.06.14,17:13
Málokedy pomôže. Prehliadač si robí profil užívateľa. Tým že ho odinštaluje a znova nainštaluje - preberie profil, ktorý je uložený inde....
A zobrazené obrázky nasvedčujú o malware......
sosak
09.06.14,17:19
Infiltrovaný prehliadač treba odinštalovať, však píše, že preskenovala PC, antivírusom.
misoft
09.06.14,17:22
Pozor - vírus je kombinácia príkazov zakomponovaná do niečoho, čo vykonáva "nekalú" činnosť. Malware je však len aplikácia (a často bez vírusov), ktorá presmerováva a otvára ďalšie webové stránky....
Antivírus dotyčný malware nenájde....jedine program na takéto aplikácie to nájde - a to MalwareBytes dokáže....
Žabinka
10.06.14,13:52
tak zatiaľ mám po probléme.. chlapčiatko postupoval podľa duškovej rady, a okná nikde.. ale ako k tomu prišlo.. netuším.. ďakujem..