Tinytiny
12.06.14,09:08
Ahojte, poraďte mi, prosím!
Mám prenosný internet Orange Huaway a z jedného dňa na druhý mi prestal vo všetkých prehliadačoch prehrávať videá. Jeden deň sa motám na youtube a na druhý deň proste nič. Načítajú sa obrázky, ale video sa nenačíta - len biela, alebo čierna plocha tam, kde má byť video. V nastaveniach som nič nemenila. Skúšala som to cez Explorer, Chrome, Mozillu, ale výsledok rovnaký. Prosím, ak mi viete pomôcť, ako to napraviť, píšte to ako pre blbca...počítače a ja nie sme práve dobrí kamaráti... :-D
Ďakujem!
misoft
12.06.14,07:47
Potrebuješ aktualizovať prehliadač...... Pretože YT odosiela už videá v html5 - bude to potrebné. Okrem toho ešte odosiela videá vo Flash - teda skontrolovať aj aktualizácie prípadných zásuvných modulov (Flash)....
Tinytiny
12.06.14,08:09
Ďakujem, vyskúšam!!! ale je možné, že by všetky tri prehliadače potrebovali aktualizovať naraz? Nejde mi to prehrať v žiadnom z nich...
misoft
12.06.14,08:12
No mám síce len NB a len dva prehliadače (ale používam len jeden), ale môj Ochránca Avast mi už kričal, že mám zastaralé pluginy pre flash (Adobe Flash Player i Adobe Flash Player Active [Pre Internet Explorer potrebné - inak neprehrá videá])
taiko
12.06.14,08:19
1. aky mobilne zariadenie pouzivas? To mas nejaky Chujavej dongle a ten mas strceny do notebooku?
2. vypise ti To nejaku chybovu hlasku?
3. to video neprehra/nenacita vobec, ci ho nacitava len velmi pomaly?
Tinytiny
12.06.14,09:22
1. Orange Huaway. Srandička s krátkym káblikom pichnutá do USB portu v PC.
2. Nevypisuje mi to nič.
3. Stránky sa normálne načítajú, aj obrázok z videa ukáže, ale keď na to kliknem, namiesto videa len čierny prázdny štvorec, ani ponuka play, proste NIČ!!! Takže video sa nenačíta vôbec.
Za každú radu budem vďačná.
Tinytiny
12.06.14,09:24
Určite skúsim. Asi už skúsim čokoľvek, aj indiánsky šamanský tanec, ak to pomôže, lebo jediná ďalšia varianta je prehodiť PC zatvoreným oknom....
taiko
12.06.14,10:58
stiahni si SW TeamViewer na http://www.teamviewer.com/sk/index.aspx.
Pripojim sa k Tebe na pc a pozrieme sa na to. Budes presne vidiet to co ja a nepotrebujes nic instalovat iba spustit. Pripojenie bude jednorazove a chranene PIN-om, takze sa niet coho obavat
Tinytiny
20.01.15,09:43
Zabralo, ďakujem!!!!!