8peter
21.06.14,15:01
Ľudia poraďte prosím čo mam spraviť aby sa mi samo (bez dvôvodu) nevyplo wifi na notebooku (Lenovo Z580). Pracujem online a niekedy (tak 10x denne) mi vypadne sieť nech som v kaviarni alebo doma bez dôvodu. V nastaveniach PC / bezdrotove pripojenia piše ukazovateľ zapnutia WiFi "vypnute" ...možnosť zapnúť je zhasnutá....je to na "šlak trafenie" ...zakaždým musím reštarovať a pokračujem istýčas online a potom zase :-( ...kde je chaba ...ovladače mam aktualizovane všeky aj obnoveny PC do minulého bodu...už fakt neviem. Za každu radu k veci ďakujem
misoft
21.06.14,13:55
Zisti, čo za WiFi adaptér tam máš. Nájdi pre ten adaptér a presný NB ovládač. Stiahni. Ulož. V Správcovi zariadení si nájdi WiFi adaptér a daj aktualizovať ovládače. Ak bude pýtať - podstrč ten stiahnutý.....
dmc
21.06.14,15:02
Presne rovnako sa spraval moj notas (Acer) - mal som naistalovane ovladace priamo z origo CD k notebooku. Zistil som si typ sietovky aka bola pouzita v mojom type notasa a zo stranky vyrobcu som stiahol najnovsi ovladac . odtvedy slape bez prerusenia.
misoft
21.06.14,16:52
Oni totiž na CD s ovládačmi sú často staré ovládače.... neaktualizované.... preto potom aj blbnú..... preto najskôr zo stránky výrobcu NB (ale nie z CD!), ak nepôjde, tak potom zo stránky výrobcu komponentu (WiFi adaptéra a pre daný OS.