eva tajomna
24.06.14,13:33
čo je to za doménu?
ivka70
24.06.14,11:38
Ved adresu mas zistenu :D .....
eva tajomna
24.06.14,11:45
áno ale nedá sa na nu napisať, vrati sa to späť, je to facebookova adresa alebo čo, potrebujem zistiť kto to je
denis_m6
24.06.14,11:47
facebookEmail.CZ
pochybujem ze to ma nieco spolocne so socialnou sietou... jedine ze by ho prelozili do CR :D

mozno si niekto spravil domenu sukromnu, ktora sa ma podobat.
eva tajomna
24.06.14,11:48
aj to ma napadlo, ale už som v koncoch a potrebujem to zistiť
denis_m6
24.06.14,11:52
prisiel ti odtial email? ak si dostala ako kontaktnu a mas meno alebo ine data kontaktne, skus pogooglit, lebo pochybujem ze by niekto seriozny pouzival takuto adresu.
avalik
24.06.14,11:52
domena facebookemail.cz je po expiracii ... ak majitel domeny zaplati poplatok, tak email by mohol byt doruceny a majitel emailovej schranky si tvoju spravu precita ... http://www.nic.cz/whois/?d=facebookemail.cz

a uprav s nazov otazky, z komentov vyplyva, ze hladas osobu pouzivajucu dany email a nie, ze hladas emailovu adresu
avalik
24.06.14,12:00
tym doplnenim otazky si to totalne domotala, co vlastne hladas? osobu alebo domenu? vies co je to domena?
eva tajomna
24.06.14,12:03
myslela som si že je to facebookový mail (z názvu) a tak som chcela aj vedieť kto to je
avalik
24.06.14,12:07
no nie je to facebookovy email
eva tajomna
24.06.14,12:09
a aký teda?
Ing. Ľubomír Janoška
24.06.14,12:13
ako napísal denis, niekto sa chce podobať na FB
eva tajomna
24.06.14,12:15
a ako ho mám vypátrať?
avalik
24.06.14,12:21
patranie po nezvestnych osobach vyhlasuje policia ;)
Chobot
24.06.14,12:24
Koho chceš vypátrať? Niekto založil domému facebookemail.cz (evidentne v čechách, lebo má koncovku CZ), ktorá s Facebookom nemá ale absolútne nič spoločné (okrem toho názvu v mene domény). Facebook nemá domény v iných krajinách, táto je v ČR.

A niekto si na tejto doméme zriadil e-mail, možno aj priamo majiteľ domémy. Ale pretože majiteľ neplatil, podkytovateľ mu ju zrušil.

Takže nevypátraš nič. Máš nejakú e-maillovú adrresu, ktorá navyše v súčasnoti ani nie je platná. Bohužiaľ.

Ak ide o nejaký podvod, že si niekomu naletela, tak je to úplne jasné - niekto účelovo založil tú doménu a teraz zmizol. Už ho nikto nenájde.
avalik
24.06.14,12:26
no je to email na domene facebookemail.cz .... to ako keby si chcela hladat osobu co pouziva napr. email lenka.s@domena.cz ... to, ze sa niekde objavi postupnost pismen"facebook" este neznamena, ze ide o facebook
misoft
24.06.14,14:00
Táto doména sa používala donedávna - ako súčasť účtu na FB. Poštový server bol v Cz. Teraz už FB zrušil túto doménu @facebookemail.xx; @facebook.xx - na námietky užívateľov (prípady neoprávneného sledovania a vstupov do pošty!)
.
Takže tento e-mail ako adresa sa objaví, ale nikam sa pošta neodošle. Napr. prdlajs@facebookemail.sk - vymyslel som si to - a odkaz sa normálne objaví.....
Inak tento - hore uvedený e-mail - je FAKE!
avalik
24.06.14,18:04
misoft, este stale si viem aktivovat facebookovsky email .... ale bude na domene facebook.com - ziadny @facebookemail.xx ale fbmeno@facebook.com ... horeuvedeny email vobec nemusi byt fake, domena expirovala pred mesiacom
misoft
24.06.14,18:42
Pre upresnenie - ak je doména expirovaná - tak po dobe jej expirácie - je to neplatná e-mailová adresa - de facto - falošná.....pretože ju naďalej uvádza ako platnú.
A ešte niečo - vo foórach, ale aj iných spojeniach môžeš uvádzať čo chceš - viď mnou vytvorenú e-mailovú adresu - je vyhodnotené ako riadna adresa, ale nie je to žiadna adresa.
E-maily na doméne facebook.com sú platné, FB však už nejako na tomto nebazíruje (aby ste si u nich založili aj e-mailovú schránku)