erienka
03.07.14,16:17
Ahojte, vedeli by ste mi poradit nejake balkonove kvety, z ktorych neopadavaju velmi lupienky? Momentalne mam doma klasicke muskaty (nie tahave) a suseda podo mnou sa stazuje, ze vraj pada vela lupienkov k nej na balkon. Dakujem
Mila123
03.07.14,14:19
nemáme my rovnakú susedku??? tie nepadavé sú iste iba umelé.....
kukučka
03.07.14,14:26
Aj ja som obmedzila kvitnúce na polovicu, miešam s ťahavými zelenými. Klasické vysoké muškáty mám na parapete, nie na zábradlí a zvädnuté strihám, nečakám kým opadnú.
lujza.j
03.07.14,14:50
Na tomto vidno ze ludia su divni,ked len toto ich trapi?! Mat tieto problemy....ciganskych susedov na nu......
arizona
03.07.14,18:37
Skus milionbels.Suche, odkvitnute kvietky zostavaju na stonke, staci ich obcas rukou pozbierat.
Mozes dat aj lobelky, su druhy aj na poloslnecnu, aj zatienenu stranu.
Alebo verbeny, tie maju drobnucke listocky, tie snad haklivej susede nebudu vadit. Ja ich v poslednej faze kvitnutia odstrihavam,tym sa zahustuju a viac kvitnu
erienka
04.07.14,05:57
hehe,uz viackrat som si predstavovala, ze tento byt predam nejakym romskym spoluobcanom, aby videla. Lebo tolko veci jej vadi...
erienka
04.07.14,06:00
dakujem za tip. Od skoreho rana az do cca jednej mi vsak na balkon svieti slnko. Tie milionbels by to vydrzali v lete pri pravidelnej zalievke (a v samozavlazovacich kvetinacoch)?
buchač
04.07.14,06:16
:D :D :D :D

Chcel by som mať nad sebou takú ohľaduplnú susedku .

Tá moja totiž nemá problém tie všeliaké lupienky hodiť vonku ...tá nemá teda ani problém vyprášiť ani vrecko od vysávača ...
Eva M
04.07.14,06:39
ja som mala vlani v samozavlažovacích surfínie, dobre som do nich naliala vodu, celý deň boli na slnku a pravdepodobne sa korienky uvarili