duves
07.07.14,07:07
PC mi nahle zamrza pri nahravaní fotografií na web. Nemate niekto skusenosti čo može byť príčinou?
mecky
07.07.14,07:44
mrzne ako? len zamrzne obraz a treba restart? modra obrazovka?
duves
07.07.14,08:43
zamrzne obrazovka, nie modra. samozrejme reštart, PC nereaguje.
misoft
07.07.14,08:54
Hmmmm..... čiže ho niečo riadne vyťažuje.... v Správcovi úloh - pozrieť, čo najviac žerie zo systémových prostriedkov, preveriť najskôr na prítomnosť vírusov a malware....... spusti anti vírusový program - hlboký sken, potom (ak máš) MalwareBytes - plný sken. Čo nájde - všetko buď do truhly (a odtiaľ preč), alebo rovno von....
Výsledok nahlás......
duves
07.07.14,09:24
Ešte to vyskušam nahrať cez IE, ja pracujem v chrome prehliadači. Či to nebude ta pričina. Možno sa niečo aktualizovalo a blbne to.
duves
07.07.14,17:51
Hmmmm..... čiže ho niečo riadne vyťažuje.... v Správcovi úloh - pozrieť, čo najviac žerie zo systémových prostriedkov, preveriť najskôr na prítomnosť vírusov a malware....... spusti anti vírusový program - hlboký sken, potom (ak máš) MalwareBytes - plný sken. Čo nájde - všetko buď do truhly (a odtiaľ preč), alebo rovno von....
Výsledok nahlás......
No človeče, posielam virtualnu flašku

Takže virus! a hojne rozneho bordelu. Už to funguje. Aj tak vdaka. Som mudrejší.

Používam NOD od Esetu, aktualizacia denne. Nechapem......
misoft
07.07.14,19:43
A platený?
Ts,ts,ts..... ja furt len na tom Free Avaste (a furt mi niečo zablokuje.... bo hrozba.....) - a tiež aktualizácia denne.
Ale po pravde - ešte mám aj druhý stupeň - Malwarebytes Pro....... takže čo Avastu náhodou ujde, MB už nie......

Ale je divné, že NOD pustil - bo ho tak do nebies vychvaľujú - vraj najlepší.... takže asi nie je taký super....
vlado 33
07.07.14,21:52
Mám Eset smart security 7 a môžem potvrdiť, že púšťa chrobáčiky do systému. Pravidelne čistím Malwarebytes.
duves
08.07.14,07:15
Rano som stihol 1x zamrznut, pri nahravani fotografie na ephoto.sk. Na radu som nainstaloval malwarebytes a dal to prečistiť. Dalšia nahravanie som už nestihol. To je na jed!
misoft
08.07.14,19:06
Vyhoď ten antivírus! Podľa toho, čo si mi písal v SS - ani ja by som ho tam nechcel.
Pohľadaj na nete free antivírusy a hoď to tam.
Nechcem robiť reklamu - len skúsenosť - Avast Free - zatiaľ ma vždy ochránil... a teraz dokonca používa ešte pri podozrivom pokuse aj on-line kontrolu (ak máš u nich účet - ja mám) je to rýchle.
duves
09.07.14,06:12
No NOD je preč a na 30 dní trial Kaspersky. Pri praci mi to zamrzlo. Nikde som nenaťahoval fotky. Asi ošediviem z tych windows!