jancsi3
08.07.14,23:41
Záruka môjho notebooku je výrobcom stanovená na 36 mesiacov. Za posledných 6 mesiacov bol môj notebook v servise 2x, pričom druhýkrát s troma nezávyslými vadami naraz. Teraz mi zasa odišiel pevný disk a chcel by som predajcu požiadať o vrátenie peňazí.

Predajca však má v reklamačnom poriadku uvedené následovné:
"Tovar so zárukou nad rámec zákona (viac ako 24 mesiacov), po uplynutí 24 mesiacov od zakúpenia, je potrebné reklamovať v pôvodnom balení s kompletným príslušenstvom. Doba vybavenia reklamácie takéhoto tovaru môže ojedinele presiahnuť 30 dní. Predávajúci si tiež vyhradzuje právo na spôsob riešenia reklamácie, výmenou za výkonovo/parametrami podobný výrobok, prípadne za iný tovar v aktuálnej hodnote reklamovaného tovaru. Pri reklamácii nad rámec zákona (viac ako 24 mesiacov) kupujúcemu nevzniká nárok na vrátenie peňazí/odstúpenie od kúpnej zmluvy."

Ja si myslím, že podľa zákonníka v podobnej situácii mám nárok na vrátenie peňazí nezávisle od toho, či záručná doba trvá 24 mesiacov alebo viac.
Záruka môjho notebooku končí v septembri 2014.

Bol by som rád ak by sa niekto vedel k danému prípadu vyjadriť, ďakujem.
avalik
08.07.14,22:15
Podla môjho názoru nemáš nárok na vrátenie peňazí. Záruka nad 24 mesiacov, je nad rámec zákona a postupuješ podľa podmienok uvedených predávajúcim.


Zákon o ochrane spotrebiteľa

Informačné povinnosti

§ 10a

(1) Predávajúci je povinný pred uzavretím zmluvy alebo ak sa zmluva uzatvára na základe objednávky spotrebiteľa pred tým, ako spotrebiteľ odošle objednávku, ak nie sú tieto informácie zjavné vzhľadom na povahu výrobku alebo služby, spotrebiteľovi jasným a zrozumiteľným spôsobom oznámiť
...
f) poučenie o zodpovednosti predávajúceho za vady výrobku alebo služby podľa všeobecného predpisu,15a)

g) informáciu o existencii a podrobnostiach záruky poskytovanej výrobcom alebo predávajúcim podľa prísnejších zásad, ako ustanovuje všeobecný predpis,15b) ak ju výrobca alebo predávajúci poskytuje, ako aj informáciu o existencii a podmienkach pomoci a službách poskytovaných spotrebiteľom po predaji výrobku alebo poskytnutí služby, ak sa takáto pomoc poskytuje,

15a) § 622 a 623 Občianskeho zákonníka.

15b) § 502 Občianskeho zákonníka.



§ 622

(1) Ak ide o vadu, ktorú možno odstrániť, má kupujúci právo, aby bola bezplatne, včas a riadne odstránená. Predávajúci je povinný vadu bez zbytočného odkladu odstrániť.

(2) Kupujúci môže namiesto odstránenia vady požadovať výmenu veci, alebo ak sa vada týka len súčasti veci, výmenu súčasti, ak tým predávajúcemu nevzniknú neprimerané náklady vzhľadom na cenu tovaru alebo závažnosť vady.

(3) Predávajúci môže vždy namiesto odstránenia vady vymeniť vadnú vec za bezvadnú, ak to kupujúcemu nespôsobí závažné ťažkosti.

§ 623

(1) Ak ide o vadu, ktorú nemožno odstrániť a ktorá bráni tomu, aby sa vec mohla riadne užívať ako vec bez vady, má kupujúci právo na výmenu veci alebo má právo od zmluvy odstúpiť. Tie isté práva prislúchajú kupujúcemu, ak ide síce o odstrániteľné vady, ak však kupujúci nemôže pre opätovné vyskytnutie sa vady po oprave alebo pre väčší počet vád vec riadne užívať.

(2) Ak ide o iné neodstrániteľné vady, má kupujúci právo na primeranú zľavu z ceny veci.


§ 502

(1) Zákon, jeho vykonávací predpis, dohoda účastníkov alebo jednostranné vyhlásenie scudziteľa môžu ustanoviť, v ktorých prípadoch sa zodpovedá za vady, ktoré sa vyskytujú do určenej alebo dojednanej doby po splnení.

(2) Účastníci môžu tiež dohodnúť zodpovednosť za vady, ktoré sa vyskytnú do určenej alebo dojednanej doby od splnenia, alebo zodpovednosť podľa prísnejších zásad, než ustanovuje zákon. O takej dohode vydá povinná osoba oprávnenej osobe písomné potvrdenie (záručný list).

(3) Záručný list obsahuje meno a priezvisko, obchodné meno alebo názov predávajúceho, jeho sídlo alebo miesto podnikania, obsah záruky, jej rozsah a podmienky, dĺžku záručnej doby a údaje potrebné na uplatnenie záruky. Ak záručný list neobsahuje všetky náležitosti, nespôsobuje to neplatnosť záruky.
ViTk0
11.07.14,10:58
ahoj, ocakavat na > 2 rocnom pc, ze sa nic nepokazi je naivne.. prepac, to je moj nazor iba..
jancsi3
11.07.14,12:54
Z tvojho pohladu mozno ano. Lenze ja si na taketo veci davam zalezat a nekupujem ziadne nekvalitne vyrobky. Praveze preto mi to vadi, lebo tento notebook stal takmer 2000€ a teraz s nim nemozem nic robit. Navyse moj prvy notebook, ktory som kupoval v roku 2004 este stale funguje a nikdy sa mi na nom nic nepokazilo. Ten isty vyrobca, preto sa divim preco je novy taky kazivy.
ViTk0
11.07.14,14:00
jasne, keby stal 400 eur, tak cloveka hneva iba strata dat (ktore si si ale urcite zalohoval) , ale takmer 2000 eur.. to nas*rie a preto odporucam kupovat napr. v rakusku (tam idu reklamacie a vracanie penazi ako po masle). A vsetko co sa pohybuje sa raz pokazi (disk sa kruti a aj ine casti v pc). Vsetci vyrabaju teraz tak, aby sa to urcite pokazilo (aby sa stale nakupovalo).
misoft
11.07.14,14:48
Pokiaľ by si čítal riadne - záruka nad rámec zákona - nemáš nárok na vrátenie peňazí, máš však nárok na ďalšiu reklamáciu a opravu v rámci reklamácie nad rámec zákona. Vzhľadom k tomu, že predajca sa drží zákona na ochranu spotrebiteľa (záručná doba 24 mesiacov) - podstúpi tvoj porúchaný NB do servisu a bude uplatňovať, aby výrobca hradil opravu v rámci svojho predĺženia záruky. Predajca totiž už s tým nič nemá - odstupuje reklamáciu a servis na plecia výrobcu.....

Uvediem príklad z mojej skúsenosti (iný výrobok, iný druh, ale predĺžená záruka) - pračka - predĺžená záruka 2+8+4 roky (výrobok registrovaný u výrobcu) - po 12 rokoch vykonaný servisný zásah - uplatená predĺžená záruka - hradil všetko výrobca (nie predajca).
jancsi3
11.07.14,15:05
misoft ja chapem ze podmienky stanovuje predajca, aj to ze mi ten HDD vymenia zadarmo. Ja sa obavam len toho, ze o 2 mesiace mi konci zaruka a ktovie co vsetko sa na nom este pokazi. Ja nechcem aby mi predajca vratil peniaze ale vyrobca, alebo aspon vymenil za bezchybny.
kopretinka
11.07.14,15:10
nerozumieš po slovensky? 2 roky záruka je zo zákona,ďalšiu záruku dáva výrobca a je to VÝHRADNE JEHO ROZHODNUTIE,ako tú opravu vybaví.Ale rozhodne ti po 3 rokoch nedá funglovku.
jancsi3
11.07.14,15:33
kopretinka ja velmi dobre rozumiem po slovensky a k tomu este aj po madarsky, anglicky, nemecky aj cesky a trochu rusky a polsky. Ale mimo srandy, ja chapem ze uz s tym asi vela nenarobim, mne len ide o ten princip ze mozno ze po 3 rokoch mozem vyhodit drahy notebook a kupovat dalsi.
misoft
11.07.14,15:40
A prečo by si vyhadzoval? Ak ide len o HDD - problém? Nie!
A) kúpiš nový, šupneš miesto starého......(ovšem nová inštalácia a pod. ťa čaká).
B) Ak nie je elektronika poškodená na HDD - je možnosť hodiť miesto nej inú (z rovnakého HDD) a dáta zachrániť - na nový šupnúť.....
Kua - šak trochu premýšľaj...... ak by to s výrobcom neprešlo.....
jancsi3
11.07.14,16:37
misoft, precitaj si prosim ta moju odpoved poriadne prv nez odpovies. Uz som sa k tejto teme raz vyjadril vyssie. A nepiste uz prosim zbytocne komentare o tom aky si myslite ze som debil. Ja vas chapem ale skuste pochopit aj vy moju situaciu.
avalik
11.07.14,17:07
princip je rovnaky ... ci sa ti NB v ramci zarucnej doby pokazi alebo nie, ak sa ti vyskytne neopravidelna vada hoci aj v prvy den po jej skonceni tak mozes kupovat novy