victoriad
09.07.14,15:59
Ahojte, Facebook mi zablokoval ucet z dovodu ochrany, niekto sa mi pokusal zistit heslo. Po overeni mojej identity mi zaslali e.mail s linkom, kde krok po kroku menim heslo a potvrdujem ze je ucet moj. No vzdy na zaver mi vyhodi vetu "zadajtenazov pocitaca, maximalne 40 znakov". No neda sa nikde nic potvrdit, ani vpisat, je tan len veta "vratit spat na stranku" a ked na to kliknem, uplne ma vyhodi z FB. Cize sa nemozem prihlasit a moj ucet je nadalej zamknuty. Pisala som o tom probleme aj priamo na FB team, no 0 bodov....mate niekto rovnaku skusenost? ( vyhadzuje mi to na mobile a aj na kazdom PC)
misoft
09.07.14,14:27
A nepíše sa náhodou do toho riadku, kde je ten text napísaný? Niekedy práve ten text je v riadku - okienku pre zadanie toho potrebného textu. Názov počítača si nájdeš v Počítač (na ploche) - PTM - Vlastnosti - Názov počítača...
victoriad
09.07.14,15:06
Klikam na tu vetu kadejako a nic....nazov pc poznam, rada by som ho tam vlozila ale nemam kde
victoriad
09.07.14,15:10
Dokonca mi to pise aj v mobile...
jobobe
09.07.14,18:23
FB pýta názov PC, ktorým si pomenoval svoje miesto prihlásenia.
V nastaveniach bezpečnosti sa na FB pod týmto názvom uloží miesto odkiaľ si pripájaš, aby ti po prihlásení nechodili upozornenia

Skús na prihlásenie použiť iný prehliadač
dariusko
09.07.14,18:59
Mňa raz (neviem určite či FB) preveroval tak, že mi ukazoval fotky (z toho účtu - - ale NIE MOJE ! :D )
a ja som musel dať / (vybrať?? ) meno
ak som nebol asi nad 3/4 nepustil ma :D