Peggynka
14.07.14,12:09
Mám problém s elektronickou faktúrou od energetikov.Už druhý mesiac sa mi na prvej strane vytlačí len logo a prázdne tabuľky (ďalšie strany sú OK).Oni tvrdia,že problém mám ja.Tento mesiac tvorila prvú stranu informácia o organizačnej zmene (OK) a druhú stranu prvý list faktúry a ...znovu prázdna.Stretli ste sa už s tým?
Mimochodom,už som zrušila zasielanie fa elektronicky,dožralo ma,že ja som na seba prevzala náklady na vytlačenie a tie ho...dá mi teraz povedali,že mi pošlú poštou kópiu za 4€ poplatok (!).Tak mi to budú posielať pekne po starom poštou aj s tými polstranovými farebnými reklamami (ako keby som mala náplne zdarma!).
Ing. Ľubomír Janoška
14.07.14,10:14
Problém by som hľadal hlavne vo verzii prehliadača (napr. Adobe reader nižšej verzie) + spýtal by som sa odosielateľa, aký SW odporúča pre čítanie a tlač faktúry.
misoft
14.07.14,10:20
Na to, aby si si prezrela el.faktúru v pdf - použi Foxit Reader http://www.foxitsoftware.com/Secure_PDF_Reader/ - má i doplnky do prehliadačov (pluginy) - takže to otvorí rovno, alebo otvorí cez FR.
Peggynka
14.07.14,10:22
Ja dostávam faktúry a rôzne info cca od desiatich firiem (a tlačím) a nikdy sa mi to nestalo.Toto som si zriadila pred dvomi mesiacmi a zaujímavé je,že keď som tam volala minulý mesiac,tak mi to poslali znova a prišlo.Tento mesiac už tretíkrát a znova prázdna.
Peggynka
14.07.14,10:43
Tak z tohto budem mať mindráky,kým nezoženiem maníka,ktorý rozumie jazyku tvojho kmeňa,hehe...:D
Peggynka
14.07.14,10:46
Slečna na zákazníckej linke (technicky zdatná možno menej ako ja) ma nechala chvíľu čakať a nakoniec poradila,že "bežný Adobe reader".Tak sme teraz dve múdre.
misoft
14.07.14,10:52
Aké mindráky? Máš link - stiahneš FREE - nainštaluješ program a pri inštalácii povolíš aj doplnky do prehliadača.
No a potom, keď v pošte klikneš na PDF el. faktúru - tak ju otvorí....
Peggynka
14.07.14,11:13
Tak som klikla;na mozille vidím,že sa naťahuje,klikla som na Binari,ak som niečo pokafrala,tak berem šifoner ku ITčkárom,bo ho nedá dokopy nikto,hehe...blondyna.
Peggynka
15.07.14,20:27
Tak už to mám vyriešené (teda zčasti),brat ma umravnil,že mám používať google chrome a faktúra sa vytlačila komplet.Asi mám niečo s mozillou (škoda,bola som na mozillu firefox zvyknutá).
misoft
15.07.14,21:13
Mne normálne otvára PDFka v Mozille - a mám Foxit a povolil som plugin pri inštalácii - a tiež aj vytlačí, ak treba, ako pri klasickom pdf readeri...
Peggynka
15.07.14,21:16
No hej,šikovný si,ale ja ?:D