KatkaPaľkova
27.07.14,17:52
Hľadám niekoho, kto sa dobré vyzná v PayPal. Začiatkom roka som si tu založila účet. Spoločnosť chcela verifikačný kód, no kým som zistila, čo to vlastne je, tak som tu naťukala kadečo a to viedlo k tomu, že Táto karta bola zakázaná pre vstup do systému PayPal. Po krátkom vysvetlení známych som na verifikačný kód prišla, no karta sa mi nedá aktivovať, keďže je zakázaná. Viem, moja stupidita. Inú kartu nemám, takže neviem, čo robiť ďalej. Cením si každú dobrú radu. Vďaka
Chobot
27.07.14,19:35
KatkaPaľkova
27.07.14,20:02
Ďakujem, veľmi mi to nepomohlo, ale cením si to i tak. :-)
Bitguard
28.07.14,13:27
Dobry den,

Jedna znama mala rovnaky problem toto treba odkomunikovat len s podporou samotneho paypalu. Myslim ze budu chciet aj sken obcianskeho preukazu. Postupovat treba cez Ticket.
KatkaPaľkova
28.07.14,13:31
Ach jaj, ďakujem Vám, no ja neovládam angličtinu a už som im tam pomocou google prekladača písala 3x a vždy ma odporučili na poradu, ktorú majú na webe. Asi sa mi to nepodarí napraviť. No každopádne vďaka...
Bitguard
28.07.14,13:37
Tak este mate moznost poziadat vasu banku o vydanie novej platobnej karty. :-/
KatkaPaľkova
28.07.14,13:40
Hmm, tak to by bolo asi najlepšie. :-)
vulxy
29.07.14,16:37
zaloz si novy ucet,napr:v Mbank to mas zadarmo ...dostanes kartu(cca10dni postou,ked si z velkomesta aj skor) s ktorou si zalozis paypal ucet.....ma to aj tu vyhodu ze si na ten ucet prevedies len tolko chechtakov kolko si mozes dovolit presustrovat.:)
KatkaPaľkova
29.07.14,16:42
:-) DIKY
cocker.ba
30.07.14,12:11
tu pomoze len nova karta, ucet moze byt star (paypal je viazany na cislo karty, nie uctu). ale radim zuno, tam je embosovana karta (ta s vypuklymi cislicami) zadarmo.a taku potrebujes. tie nase s plochymi cislicami su ti pre ebay nanic.
obciansky preukaz po mne paypal nikdy nechcel a to som ich klientom cca 7 rokov.
neviem ako teraz, ale pretym mi najprv paypal strhol 1€, potom som musel volat do banky, kde pri tejto platbe bol uvedeny kod.a ten som potom paypalu nahlasil.€ nasledne vratili. inak s paypalom 100% spokojnost, inyni systemami ani neplatim, a urcite nikde nebudem zadavat svoje cislo karyy...
KatkaPaľkova
30.07.14,12:27
Áno, premýšľala som nad Zunom, tak skúsim. Len bývam v Nemecku a neviem, či tonebude problém. Diky