zlatica.turisova
30.07.14,11:50
Dobrý deň!
Pri zapnutí skypu mi stále nabehovala informáia, že si mám aktualizovať novú verziu. Tak som si ju aktualizovala za verziu 6.18..73.106. Inštalácia prebehla v poriadku. Ale keď som klikla na osobu z kontaktu, tak mi naskočila tabuľka s krížikom v červenej kocke- CHYBA:Text je na tej tabuľke asi takýto:

A Runtime ERRor has occurred.
Do you wisch to Debug?
Line: 4
Error: Objekt nepodporuje túto vlastnosť alebo metódu.


Áno Nie

Neviem čo mám robiť. Skype je nefunkčný pokiaľ mám tam takuto chybu.
Prosím poraďte mi, čo mám robiť.
Ďakujem!
Zlata
ivka70
30.07.14,10:18
Komplet odinstalovat skype a nainstalovat znovu ... starsiu verziu.
Mozno aj ta nova by isla ,ale skusila by som najskor starsiu.

Na akom operacnom systeme to mas pustene?
zlatica.turisova
30.07.14,11:41
ešte na profesional XP - môže to byť problém?
buchač
30.07.14,11:45
Nie všetko nové je dobré.
Ja osobne nie vždy akceptujem tie " nové " inštalačky na " vylepšenie " programov.
Niekedy ide len o krásu a nie funkčnosť.

Moja verzia Skype momentálne ( už dlho ) je 6.3.0.105
...a rozhodne ju v dohľadnej dobe nemienim meniť.
cocker.ba
30.07.14,11:47
este by som doporucoval nejakym programom (mapr. system mechanic) precistit registre aby odtial zmizli stare zaznamy v registroch. co sa tyka starsej verzie skypu nedoporucujem. drbnuty skype teraz vsetkych mna uz upozornil) nuti nainstalovat si najnovsie vešrzie skype s tym, ze stare znefunkcni...to sa moze zrodit len v chorych hlavach americkeho microsoftu...dovod? nove verzie vas budu nutit cumiet na reklamy...
cocker.ba
30.07.14,11:48
budes musiet a to onedlho, nic ine ti totiz neostava...skype stare verzie odstavi...
misoft
30.07.14,13:19
Buchy - mám 6.16.0.105 a je stabilná.....;)
misoft
30.07.14,13:22
No moja zlatá - veď ty máš tam verziu 6.18.73.106 (a pochybujem, že Skype ju dalo na aktualizáciu) - je to BETA verzia - nevyskúšaná a s možnými "muchami"!
Odinštaluj. A stadeto http://www.skype.com/en/download-skype/skype-for-computer/ nainštaluj naozaj poslednú stabilnú verziu Skype!

Som sa mrkol na 6.18 - hlásia chyby (ako som písal - je to beta verzia). Ak ju však naozaj chceš používať - tu je postup, ako to spojazdniť!
http://growl.info/documentation/appconfigs/skype.php
Ide tam o spôsob notifikácií hlásení, ktoré zatiaľ normálne nepracujú....
zlatica.turisova
30.07.14,17:48
+Dakujem ya radz , skusim to spravi5/ / dala som si teray veryiu 6.14 a aj to sa tak isto prejavilo/ tak neviem...
misoft
30.07.14,18:04
Tak potom je asi poškodený "profil" - v C:\Users\Skype\skypemeno.... Presuň si ho niekde bokom (okopíruj a zálohuj) a na pôvodnom mieste (viď cestu) - zmaž. A skús sa znova prihlásiť. Mala by si sa dostať do Skype.


A do budúcnosti: nechaj Skype, nech sa samo aktualizuje. Aktualizácia príde z oficiálnej stránky a vo väčšine je bezproblémová.... mne to robí samo. Mám nastavené automatické aktualizácie a o viac sa nestarám... a funguje bezchybne....
misoft
30.07.14,18:20
Uff, až teraz som si to všimol.... na tých Win XP máš nainštalovaný SP3? (Service Pack 3). Pretože bez neho Skype má problémy.
http://windows.microsoft.com/sk-sk/windows/help/learn-how-to-install-windows-xp-service-pack-3-sp3
zlatica.turisova
31.07.14,09:50
nemám nainštalovaný SP- ale do teraz mi to fuhgovalo, a to už nejaké roky. Tento problém mám prvý krá.