paolo14
05.08.14,20:08
Zdravim,



dnes rano sa mi vypol PC a hladal som pricinu no neviem cim to je cital som vela clankov o prehriati a pod,skusil som restartovat BIOS vybrat baterku povysaval som zdroj ventilatory atd ale isiel mi tak asi 4-5 hod(dnes) a ptm sa vypol znovu no asi od 21:00 mi zatial ide.



Neviete kde by bol problem zeby mi nieco uz odchadzalo ? PC ma uz dost toho zasebou tak neviem.



Diky za rady :)
mecky
05.08.14,18:39
co to je za pc?
teploty su ake?
paolo14
06.08.14,18:54
Tak pc nema ziaden tuning intel 2.8 nvidia 64mb 1gb ram no zatial sa mi sete nestalo zeby sa zacal sam vypinat pricom som mu daval riadne zabrat ked este nebol ani povysavany o_O hral som hry vsetko frcalo no teraz nechapem .. Stahol som si jeden program moc sa v tych textoch nevyznam ale myslim ze teplota cpu max 60 na druhom programe mi hodilo max 120 o_O.. Ni prehrievat procesor by sa nemal kedze som roliadne vyfukal chladic
paolo14
08.08.14,05:51
Zasa to zacalo vypinat nekdo neju radu ? :-(
misoft
08.08.14,12:50
Servis.....to je odporúčanie....

a toto:

Stahol som si jeden program moc sa v tych textoch nevyznam ale myslim ze teplota cpu max 60 na druhom programe mi hodilo max 120 o_O.. Ni prehrievat procesor by sa nemal kedze som roliadne vyfukal chladic ...
to nielen vyfúkať chladič, ale dostať preč prach aj z ventilátorov, zo skrine, prepastovať... Pretože ak máš 120°C - tak je jasné, že sa bude vypínať...logika, nie? Alebo chceš mať z toho rúru na pečenie?
paolo14
09.08.14,10:53
Rura z toho nebude o_O pretoze som nevyfukal ale proste vsetok prach som vycistil z pc rebra z chladica ventilatory dokonca som otvoril zdroj cely vyfukol.. Pc sa az tak neprehrieva mozno maximalne po 6 hodinach alebo viac .. Problem asi bude v chladici ze podnim nieje zadna pasta :-\ cital som ze je dost potrebna
misoft
09.08.14,13:05
No a sme doma! Veď so aj predtým písal - prepastovať! A keďže nemáš tam pastu - darmo čistíš všetko od prachu, keď vyakumulované teplo nemá ako na ten čistý chladič prejsť.
paolo14
11.08.14,17:32
No to sme doma dnes rano mi vypol a zapnut uz nejde vobec fuha som v prdeli .. Stlacim power a nic len blikne cervena kontrolka nic viac :-\