magdalenaa
08.08.14,13:09
Dobrý deň,
nemám žiadne skúsenosti so sťahovaním filmov. Chcela by som stiahnut a uložiť na DVD film - V jednom ohni /film, ktorý sme s manželom pred pár rokmi videli na jednom kurze pre manželov a veľmi nás oslovil/. Našla som ho na Gloria.TV, len neviem či by som to mohla legálne urobiť, či je to bezplatne a tiež ako to uložiť na DVD/chcela by som, aby si ho pozrel jeden manželský pár, ktory to momentálne veľmi potrebuje/.
Ďakujem
avalik
08.08.14,11:17
tak si ho pozri na danej stranke, a tomu paru daj link a nech si to tam pozru tiez - bude to absolutne legalne :)
magdalenaa
08.08.14,11:30
práve v tom to je, že oni nemajú internet
misoft
08.08.14,11:40
@magdalenaa - a či ty vieš, že de jure legálne bezplatné sťahovanie už neexistuje (podľa zákonov....EÚ i našich). A pokiaľ Gloria TV neposkytuje nejakú formu získania filmu z ich webu - legálne teda nestiahneš. Prehľadaj však stránky, ktoré poskytujú on-line, prípadne legálne sťahovanie za poplatok (aj keď i toto je viac-menej nelegálne - pretože neplatíš licenčný poplatok, ale len prístup na stránku....)
Takže ich odkáž na http://gloria.tv/?media=134606&language=2f8MRYtdR75 - aby si to pozreli on line, alebo potom (psssst :D) -kuk do SS
jslancik
08.08.14,11:44
si jej to mohol dať do SS...
misoft
08.08.14,11:51
Tiež pravda....:( - sypem si popol na hlavu.... ten zo sopky...