bettylou
11.08.14,15:20
naištalovala som steam 2013, ale hra nefunguje, ani z google stránok mi to nefunguje.
Chobot
11.08.14,13:49
Nestiahneš. Podstatou FREE verzií sú práve tie reklamy a iné hlúposti - pridružené programy (doplnky do prehlidačov, systémové skenery, adware a pod.).
bodliak
11.08.14,14:51
Prípadne miesto reklamy tam bude trojan.
buchač
11.08.14,15:45
misoft
11.08.14,16:14
Jáááj - milá moja - Steam je to herný a predajný portál hier.
Najskôr si tam MUSÍŠ vytvoriť účet. (Steam sa potom dá nastaviť, aby si sa prihlasovala automaticky). Tam sa potom dá (po zaplatení) legálne stiahnuť - nainštaluje sa a frčí....

K hre. Tzv. FREE - ako bolo písané - možné chyby a hlúposti. Okrem toho - budeš na jej rozbehnutie potrebovať buď kľúč, alebo crack. Ale v tom prípade už nemôžeš s touto hrou legálne niečo sťahovať (súčasti, domy, stromy, vlaky a pod) - jedine cez rôzne portály a stránky, ktoré sa tým zaoberajú. Ovšem i tam nemajú radi, ak sa tam nieto "pretŕča" s kraknutou hrou.
Ak nemáš crack (prípadne platny CD key) - hru nespustíš, ani keby si sa roztrhala.

Ja sám mám Steam účet, mám (síce staršiu verziu) Trainz, ktorý je zaregistrovaný na http://www.auran.com/ (tiež je tam potrebný účet.)

Rôzne tie FREE verzie sú riadne oklieštené (istý čas boli na CD s časopismi).

buchač ti dal možný zdroj. Istotne tam bude i crack, alebo KEY. Ale žiadny prístup na internet s hrou!
bettylou
13.08.14,11:24
diki boyz, chlapec to silou mocou chcel, má rád euro trucks, a stým je cekom spokojný, ale je to tiež len free dwnld
misoft
13.08.14,13:18
Euro Truck Simulator (i ETS2) je taktiež platený. Je aj verzia tzv. FREE - ale to je len jedna epizóda, potom požaduje zakúpenie. Zakúpením sa získa KEY, ktorý otvorí celú hru. Alebo na Steame sa zakúpi. Je tiež ju možné dostať v obchode (napr. v Tesco) samotná hra, rozšírenie Go East, alebo Zlatá edícia (hra+ rozšírenie) = 24.99€.
Sú aj cracknuté hry - plne funkčné, ale bez podpory z internetu. Sú pre túto hru i stránky fanúšikov a dodávajúce rôzne mody (doplnky: prídavky k vozidlám zvuky a pod.)

K Trainzu: i keď sa dá zohnať kraknutá verzia, ktorá bude fungovať, stránky nadšencov tejto hry (i ja tam patrím!) nemajú radi tých, ktorí ju majú kraknutú.... môj názor s nimi je súhlasný....