mmk
19.08.14,10:17
použil som na vytiahnutie nechtiac vymazaných dát program getdataback, ktorý mi z karty vytiahol veľa dát, no vo formáte .iso a .avi videá. vyzerá to ako vidieť v screene.
Skúsil som aj mountnúť, no nič na neotvorilo.

Vie mi niekto poradiť, čo s tým ďalej ? lebo tie .avi súbory majú 1,56 GB.


Ďakujem
sosak
19.08.14,08:22
Stiahni si VLC media player, tým by si to mal otvoriť.
http://www.slunecnice.cz/sw/vlc-media-player/

Doplním : Na nechtiac vymazané súbory a fotografie by som použil na obnovu Recuvu.
http://www.slunecnice.cz/sw/recuva/
Stiahnuť, nainštalovať,obnoviť...
vlado 33
19.08.14,08:48
Ďalej? Klik pravým tlačidlom myši na súbor, otvoriť v programe VMP,VLC atď. Obrázky tak isto, neviem v akom prehliadači si ich prezerala.
misoft
19.08.14,08:58
Z foto: prvé dva to sú zložky - obsahujú ďalšie súbory. Tretí - otvoriť napr. v Rameno. Ostatné - video súbory - dali už rady. Pomenovanie súborov a zložiek - je dané programom Getdataback - tento program prečíta hlavičku súboru, zistí veľkosť a typ a priradí prednastavené meno -on totiž nezistuje pomenovania súborov.
mmk
19.08.14,12:08
na karte malo byť fotiek za 10 giga. a toto sú súbory, do ktorých to "uložil" koncovka .avi bude buď náhodná, alebo niečo nieje v poriadku, pretože tam žiadne videá neboli.

Radíte mi VLC media player všetci ? :) a nevidíte tú ikonu ? :) to je predsa media player :) ale len žartujem, skúšal som ten súbor .avi otvoriť vo viacerých videoprehrávačoch, no skúsenosť hovorí, čo neotvorí VLC, neotvorí nič..Dokonca, otvára aj poškodené súbory, a tento súbor, proste len nepochopil.

Viete mi poradiť nejak...inak ? alebo čo sa mohlo stať ?
sosak
19.08.14,12:21
Doplnil som.
vlado 33
19.08.14,13:04
Dotyčná osoba má už dáta obnovené programom getdataback. Problém ma, že všetko chce otvoriť VLC player. Aspoň tak som to pochopil.
vlado 33
19.08.14,13:12
Teraz kukám, že AVI. Stiahni Recuvu ako radí sosak.
mmk
20.08.14,04:52
vyskúšam recuvu. Dávnejšie sa mi podarilo týmto istým spôsobom fotky vytiahnuť...snáď to cez recuvu pôjde.
Ďakujem za pomoc.