flora
20.04.06,09:53
...ja mam velmi rada polievky...rozne...ale bohuzial ich neviem varit, tak ak mate nejaky dobry, osvedceny, jednoduchy recept na chutnu polievocku prosim podelte sa s nim. Dakujem.
rada
20.04.06,08:17
Polievky s fazuľou na rôzne spôsoby.
luebchenko
20.04.06,08:54
Kapustová od Menclov. Neviem či som tu tento recept už niekde neuviedla, ale polievka je to ozaj výborná, tak mi to prípadne prepáčte :D

V najväčšom hrnci čo mám, na veľa masle (čím viac tým lepšie - ja dám tak 250-300 g) krátko podusím nakrájanú hlávku bielej kapusty, zalejem vodou, nasypem kopec vegety (fakt veľa, robím to odhadom ale tipujem že to je určite minimálne takých 100 g, možno aj viac - dá sa pridať aj dodatočne ak by sa Vám polievka zdala fádna) a varím do zmeknutia kapustičky. Potom pridám na kocky nakrájané ošúpané erteple (zemiaky) - tiež podľa vôle a chuti, ja mám rada veľa :D a veľa veľa smotany (neviem aký bol pôvodný recept, ja tam dávam asi 2 kyslé a jednu-dve sladké). Po zmeknutí krumpľov môžme servírovať a zalizovať sa :D Brú chuť
P.S. Podľa mojej predstavy by v nej mala lyžička stáť, ak máte radi redšie tak dajte menej ingrediencií :p
katkaj
20.04.06,09:50
...ja mam velmi rada polievky...rozne...ale bohuzial ich neviem varit, tak ak mate nejaky dobry, osvedceny, jednoduchy recept na chutnu polievocku prosim podelte sa s nim. Dakujem.

Ja mám tiež podobný problém s varením polievok:D ale jednu veľmi ľahkú a chutnú ti môžem ponúknuť.
Cesnačka
Roztopíš v hrnci maslo a pretlačíš do toho cesnak, trochu to popražíš a pridáš trochu hladkej múky a urobíš bielu zápražku. Vleješ tam dostatok vody a pridáš ošúpané a na štvrtky rozkrájané zemiaky. Pridáš soľ , prípadne vegetu a necháš povariť. Keď budú zemiaky uvarené tak ich tretlačíš a najlepšie ich po vychladnutí rozmixovať na kašu. Vznikne ti taká krémová polievka do ktorej ešte pretlačíš podľa chuti cesnak. Na záver nakrájaš chleba na kostičky a popražíš na chrumkavé krutóny a podávaš s polievkou. Juuuj už teraz sa mi zbiehajú slinky :D:D
ajacik
20.04.06,14:04
Poraďte mi, ako robíte chrumkavé krutony. Ja z nich mám vždy iba čierne krutóny. Takže polievka ostane bez nich.
katkaj
20.04.06,14:09
Poraďte mi, ako robíte chrumkavé krutony. Ja z nich mám vždy iba čierne krutóny. Takže polievka ostane bez nich.

No občas ich mám tiež také že sa nedajú použiť :D ale mám vyskúšané že keď ich robím na panvici wok, ktorú nechám dobre rozohriať tak tam nedávam ani olej a pekne sa upražia. A moja sestra ich minule skúšala nakrájať na tanier a šupla to na cca 2min do mikrovlnky a boli super.
ondrejvla
22.04.06,21:51
Kapustová od Menclov. Neviem či som tu tento recept už niekde neuviedla, ale polievka je to ozaj výborná, tak mi to prípadne prepáčte :D

V najväčšom hrnci čo mám, na veľa masle (čím viac tým lepšie - ja dám tak 250-300 g) krátko podusím nakrájanú hlávku bielej kapusty, zalejem vodou, nasypem kopec vegety (fakt veľa, robím to odhadom ale tipujem že to je určite minimálne takých 100 g, možno aj viac - dá sa pridať aj dodatočne ak by sa Vám polievka zdala fádna) a varím do zmeknutia kapustičky. Potom pridám na kocky nakrájané ošúpané erteple (zemiaky) - tiež podľa vôle a chuti, ja mám rada veľa :D a veľa veľa smotany (neviem aký bol pôvodný recept, ja tam dávam asi 2 kyslé a jednu-dve sladké). Po zmeknutí krumpľov môžme servírovať a zalizovať sa :D Brú chuť
P.S. Podľa mojej predstavy by v nej mala lyžička stáť, ak máte radi redšie tak dajte menej ingrediencií :p

... že 100 g vegety?! Preboha, veď si s toľkým glutamánom sódnym zničíš pečeň! Používaj radšej "Dobrotku" má tie isté chuťové schopnosti ako aj vegeta, ale bez glutamánu. No, my sme veľká rodina, ale takéto množstvo som ešte nevarila, aby som musela použiť také množstvo "prisolenia", ani vtedy, ak varíme guľáš v kotli. Alebo tak milujete slané? Inak polievka vyzerá veľmi zaujímavo, určite ju v takom 5 l hrnci uvarím.
Melnick
22.04.06,22:04
[quote=katkaj]No občas ich mám tiež také že sa nedajú použiť :D

Katka ja s nimi vybabrem:p , Opražím celé krajce chleba a na lopáriku pokrájam na kocočky a sú výborné.:D :D
DanielaSL
23.04.06,06:46
Zeleninová polievka.


Mrkvu , petržlen, kúsok kalerábu a zeleru postrúhaš na jemnom strúhadle a na masle opražíš.Do opraženej zeleniny vmiešaš hladkú múku - 1 lyžicu, štipku curry korenia, soli a zaleješ vodou. Kým polievka zovrie , očistíš si a na menšie kocky pokrájaš zemiaky , vložíš do polievky a varíš kým zemiaky nezmäknú. Na záver môžeš pridať nasekanú petržlenovú vňať.


Bryndzová polievka.


Do cca 1 - 1,5 l vody dáš rozvariť balíček bryndze, trošku osolíš. Ak máš ponorný mixér , môžeš to s ním ešte na hladko rozmixovať. Zavaríš strúhané cesto - kúpiš aj hotové v obchode.Nakoniec pridáš rozškvarenú pokrájanú na malé kocky údenú slaninku , v ktorej rozmiešaš červenú mletú papriku. Pozor - papriku nedávať do veľmi horúcej masti. Na ochutenie na záver ešte trochu kôpru.


To sú dve z mojich obľúbených nenáročných polievok. Ak si ale do okienka "Hľadaj" na bledomodrej lište zadáš slovo polievka , tak ti to nájde aj iné polievky , ktorých recepty sme tu na porade už písali. Dobrú chuť.
ilona
24.04.06,05:09
Tiež pridám recept na dve rýchle polievky.
Cesnaková-urobím zápražku z múky a oleja,podlejem vodou,do toho prelisujem cesnak,nechám povariť,a pridám niťovky,alebo mrveničku,dovarím a dochutím vegetou.
Pórová-urobím zápražku z múky a oleja,podlejem vodou,do toho nakrájam pór,nechám povariť,keď je pór mäkký vlejem rozšľahané vajce a dochutím vegetou.
Rascová-urobím záprašku z múky a oleja,pridám papriku červenú,podlejem vodou,pridám rascu a povarím.Rozšľahám vajíčko,vleje do polievky a dochutím vegetou.
Sú to polievky za 10-15 minút hotové,takže také rýchlovky v čase núdze pre nás.
Soňula
24.04.06,05:43
Ja pridám "neapolsku" polievku. Je osviežujúca, také spestrenie po klasických polievkách:
V hrnci na oleji opražím cibuľku,pridám menšiu misku postuhanej mrkve, trochu podusím, pridám asi lyžicu hladkej múky, urobím svetlu zápražku. Toto všetko zalejem asi 2 litrami vody, pridám 2-3 lyžice kečupu. Keď to začne vrieť, pridám zo 2 hrste cestovín /mušle/. Ak sú cestoviny uvarené, je uvarená aj polievka. Dochutíme soľou, vegetou.

K tým krutónom: nakrájam chlieb na kocky, dám ho na plech do trúby, za 15 min. sú hotové.Také teplučké ich zjeme skôr, ako stihnem polievku naložiť.
katkaj
24.04.06,08:08
Katka ja s nimi vybabrem:p , Opražím celé krajce chleba a na lopáriku pokrájam na kocočky a sú výborné.:D :D

dobrý nápad. Vyskúšam :)
Tiborko
26.04.06,20:15
...ja mam velmi rada polievky...rozne...ale bohuzial ich neviem varit, tak ak mate nejaky dobry, osvedceny, jednoduchy recept na chutnu polievocku prosim podelte sa s nim. Dakujem.
Rýchla cesnačka,
polievkové kocky (Magi, Vitana,atď- kuracie), podľa návodu množstvo vody, necháme zovrieť, pridáme roztlačený cesnak, dávam na 2 litre vody 8 strúčikov, varič vypnem, pridám zelenú pažitku jemne nakrájanú čerstvú, sušenú. Príprava trvá 10 min. chutná skvele. Do tejto polievky dávam opečený na kocôčky nakrájaný clebík, toast, prípadne syrové korbáčiky, tiež nakrájané na menšie kusy, chce to len fantáziu. tejto polievke sa hlavne potešia deti, ktoré si chlebík do polievky dávajú sami.
bezradná
27.04.06,09:29
Poraďte mi, ako robíte chrumkavé krutony. Ja z nich mám vždy iba čierne krutóny. Takže polievka ostane bez nich.
Ja ich robím v trúbe. Nakrájam si chlieb na kocky,rozvrstvím to na plech na pečenie, pokvapkám olejom , a šup do trúby na 170oC asi 5 minút(Možno menej možno viac, neviem ja to vyberám, keď je to pekne ružové)
Bože, dobrý ja som normálne vyhladla, tá cesnačka s opraž. chlebom je moja najobľúbenejšia
bezradná
27.04.06,09:47
Moja verzia fazuľovej polievky:
Stredne veľkú cibuľu opečiem do sklovita na oleji, pridám pokrájanú koreňovú zeleninu, jednu maggi kocku(hovädzí bujón), trochu dusím, podlejem vodou, pridám za malú hrsť cukru, a predvarenú bielu fazuľu. Dolejem vodou a povarím, kým všetky suroviny zmäknú. NESOLÍM, len keď je fazuľa mäkká. Zvlášť na trochu oleja hodím roztlačené 2-3 strúčky cesnaku, pridám 1/2 pol. lyžice hr. múky, červenú papriku, a hneď scedím do hotovej polievky. Halušky robím klasické
1 vajce,soľ, trocha strúhanky, hrubej krupice a hrubej múky zmiešam - pomer surovín nepýtajte, robím to od oka.
Predvarená biela fazuľa je len taká, čo sa z nej zleje tzv. prvá voda po prevarení, aby to :eek: nemalo nepriaznivé účinky na činnosť čriev
zuzanar
27.04.06,10:29
Polievka z ovsených vločiek (názov nič moc, ale vynikajúca)

Urobíme zápražku (olej, múka), dáme do nej za hrsť,dve ovsených vločiek, krátko popražíme a zalejeme vodou (2l).
Ochutíme, soľ, vegeta, korenie.
Pridáme na kocky pokrájanú zeleninu (mrkva, petržlen, kaleráb, zeler – čo máte). Uvaríme do mäkka.
Na oleji opražíme nakrájanú cibuľu s pretlačeným cesnakom (2-3) a červenou paprikou.
Keď je zelenina v polievke mäkká pridáme cibuľu s cesnakom.
Na záver po dovarení dáme majoránku.

Je výborná a druhý chod už ani netreba.
LubicaN
27.04.06,11:40
...ovsené vločky sú skutočne fantastické v polievke. Ja som robila klasickú vajíčkovú polievku, len miesto zápražky som na masle opražila ovsené vločky. Chutila ináč (mne to pripadalo ako oriešky) a hlavne vysoký obsah vlákniny pomohol dcérke s vyprázdňovaním (dlhodobo užívala brufen, ktorý neskutočne zapeká).

Čo sa týka varenia (nielen polievok), vždy varím od oka, preto presný recept napísať neviem. My máme radi aj jednoduchú zemiakovo-ryžovú polievku.

Očistené zemiačky nakrájam na menšie kocky, prisypem trochu ryže a spolu orestujem na troške oleja, mierne posolím a ochutím vegetou (alebo rozmrvím kúsok bujónu), zalejem studenou vodou, prihodím 2-3 guličky nového korenia, niekedy trošku rasce, vložím kožu z údenej slaninky. Varím kým ryža a zemiačky nie sú mäkké. (Môže sa použiť aj zbytok uvarenej resp. udusenej ryže, vtedy ju dám až keď sú zemiaky akurát.) Spravím zápražku s paprikou (olej, hladká múka, mletá červená paprika), zalejem studenou vodou a šup do polievky. Poriadne rozvariť. Existujú rôzne obmeny, napr. s hríbami, klobásou, niekedy si nakrájam slaninku, stopím a z masti+oškvarkov spravím zápražku... Fantázii sa medze nekladú.

Dobrú chuť.

Eulalia
07.05.06,05:23
Na Gemeri som jedla hŕstkovú polievku - za hrsť bielej fazule, za hrsť šošovice, za hrsť hrachu, za hrsť krúpov. Bola v nej dokonca aj kyslá kapusta a buď mlieko alebo smotana. Aj keď nie som vo varení žiadny začiatočník, ešte ani raz sa mi táto polievka doma nepodarila tak, aby to pripomínalo tú "Gemerskú". Bolo to síce jedlé, aj celkom chutné, ale stále to nebolo ono. Ak mi niekto posunie ten správny recept, veľmi ma poteší.
Ďakujem.
Elena Navrátilová
07.05.06,08:07
Skúsila si vyvariť údené, resp. údenú klobásku, rebrá? Možno to to chýba k pravej chuti. To čo si tam dala, tam aj má byť. Možno to bude práve v tom základe.;)
Eulalia
07.05.06,15:13
Skúsila si vyvariť údené, resp. údenú klobásku, rebrá? Možno to to chýba k pravej chuti. To čo si tam dala, tam aj má byť. Možno to bude práve v tom základe.;)

Ďakujem za radu. Klobásku mám v mrazáku, vyskúšam a poviem, ako to dopadlo.
dadika
07.05.06,18:45
Na Gemeri som jedla hŕstkovú polievku - za hrsť bielej fazule, za hrsť šošovice, za hrsť hrachu, za hrsť krúpov......ešte ani raz sa mi táto polievka doma nepodarila tak, aby to pripomínalo tú "Gemerskú". Bolo to síce jedlé, aj celkom chutné, ale stále to nebolo ono. Ak mi niekto posunie ten správny recept, veľmi ma poteší.
Ďakujem.

.....zrovna dnes som ju varila....Elenka má pravdu....mňam....také údené, resp. údené rebrá to tam dodá šmrnc :D
Elena Navrátilová
07.05.06,18:50
Som rada, že som ti dobre poradila. Tak nech ti ešte dllllho chutí.:p
Sašena123
07.05.06,20:34
sáčkové sú naj: ľahko a rýchlo :cool:
Marína
08.05.06,05:56
sáčkové sú naj: ľahko a rýchlo :cool:
A samá chémia:(.
KEJKA
08.05.06,07:06
fakt...sáčkové, ale ani vegeta, neodporúčam, samá chémia, E_čka, treba si dávať pozor. Aj ked za Vegetou mi je ľúto, kamoška mi ju totálne znechutila.
A mimochodom, poradíte recept na

špargľovú polievku?
DanielaSL
08.05.06,12:08
sáčkové sú naj: ľahko a rýchlo :cool:

To si miesto nich keď už som vo veľkej núdzi radšej obyčajnú zasmaženú s rezancami urobím.
kukučka
12.05.06,22:50
fakt...sáčkové, ale ani vegeta, neodporúčam, samá chémia, E_čka, treba si dávať pozor. Aj ked za Vegetou mi je ľúto, kamoška mi ju totálne znechutila.
A mimochodom, poradíte recept na

špargľovú polievku?
Špargľu uvaríme vo vode spolu s viazaničkou vňatí, ktorú potom vyberieme /zeler, petržlen, cibuľka/. Zahustíme zápražkou, mliekom alebo smotanou s rozmiešaným žĺtkom, ochutíme strúhaným muškátovým orieškom a čerstvou vňaťou.
a tu je debata o špargli a recepty z min. roka:

http://www.porada.sk/showthread.php?t=9164&highlight=%B9parg%B5a
anmary
08.06.06,12:12
Ak máte malé deti, tu je recept na rýchlu a chutnú polievku.
Urobíme svetlú zápražku, pridáme roztlačený cesnak a pridáme špenátový pretlak. Zalejeme to vodou - robíme ako riedky špenát. Osolíme, necháme zovrieť, chvíľu povaríme a pridáme rozšľahané vajce. Ak mám náladu na tanier pridávam ešte postrúhané, natvrdo uvarené vajce. Je rýchla, výborná a deti si zvyknú aj na špenát.:)
Tweety
08.06.06,12:15
Ak máte malé deti, tu je recept na rýchlu a chutnú polievku.
Urobíme svetlú zápražku, pridáme roztlačený cesnak a pridáme špenátový pretlak. Zalejeme to vodou - robíme ako riedky špenát. Osolíme, necháme zovrieť, chvíľu povaríme a pridáme rozšľahané vajce. Ak mám náladu na tanier pridávam ešte postrúhané, natvrdo uvarené vajce. Je rýchla, výborná a deti si zvyknú aj na špenát.:)Výborný je do polievočky rýchlo opečený, nakrájaný na kocôčky, starší chlebík.
Milan Benka
08.06.06,12:26
Ak máte malé deti, tu je recept na rýchlu a chutnú polievku.
Urobíme svetlú zápražku, pridáme roztlačený cesnak a pridáme špenátový pretlak. Zalejeme to vodou - robíme ako riedky špenát. Osolíme, necháme zovrieť, chvíľu povaríme a pridáme rozšľahané vajce. Ak mám náladu na tanier pridávam ešte postrúhané, natvrdo uvarené vajce. Je rýchla, výborná a deti si zvyknú aj na špenát.:)

.... a posypať strúhaným syrom a decká jedia až majú bubliny za ušami.:D

Špenátový pretlak používam domáci, dlho nevarím a polievka ostane nádherná zelená
petovsan
08.06.06,13:57
Poraďte mi, ako robíte chrumkavé krutony. Ja z nich mám vždy iba čierne krutóny. Takže polievka ostane bez nich.

Ja som dospela k záveru, že najrýchlejší a najistejší výsledok je, ak celý krajec chleba (alebo toast) opečiem v toustovači a potom ho ostrým nožom rozkrájam na maličké kocky.
petovsan
08.06.06,20:03
Pridávam recept na "Švajčiarsku polievku":
na masle osmažiť mrkvu postrúhanú na hrubom strúhadle, pridať pór pokrájaný na kolečká, soľ, mletú rascu, ml. čierne korenie, provensálske bylinky, opražiť, podliať vývarom (v krajnom prípade môže byť aj z kocky) a dusiť cca 10 min., potom v polievke rozpustiť 1 ks taveného syra Bambino, doliať vodou, nechať prevrieť a servírovať hladošom. Kto chce, môže na zjemnenie pridať nakoniec aj trochu sladkej smotany.
Jana Motyčková
08.06.06,20:08
Ja som dospela k záveru, že najrýchlejší a najistejší výsledok je, ak celý krajec chleba (alebo toast) opečiem v toustovači a potom ho ostrým nožom rozkrájam na maličké kocky.
Ja keď ostane starý chlieb pokrájam na kocky, vysuším, odložím v zaváraninových pohároch a keď potrebujem osmažím na oleji. Mňam chrumkavé a nerozmočia sa hneď.
dadika
09.06.06,05:59
Ja keď ostane starý chlieb pokrájam na kocky, vysuším, odložím v zaváraninových pohároch a keď potrebujem osmažím na oleji. Mňam chrumkavé a nerozmočia sa hneď.

tak to je fakt bomba, aj ja to doma robievam :D
Lenuška
09.06.06,19:38
no pre mna je to niečo nové - vyskúšam - dobrý nápad
Duda111
12.06.06,13:33
Ja mám jeden zlozitejší ale stojí za to.
Boršč
Hovädzie a bravčové mäsko (najlepšie aj s kosťou) uvaríme s korením, bobkovým listom, cesnakom a cibuľou. Osobitne udusíme bielu kapustu, len tak na cibuľke s troškou rasce, v ďalšom hrnci udusíme nastrúhanú zmes mrkvy, petržlenu a zeleru. To už máme tri hrnce a pokračujeme. Vo štvrtom uvaríme dobre umytú cviklu. V piatom uvaríme na drobno pokrájané zemiaky. Keď máme mäsko mäkké, tak ho scedíme a pokrájame na drobno. Všetko spolu zmiešame, (zemiaky musia byť scedené vodu z nich nechceme) spravíme si bielu záprašku, ktorú zalejeme rajčinovým pretlakom a pridáme do toho veľkého hrnca.
Na tanieri si ešte každý podľa chuti pridá sladkú a kyslú smotanu.
Ak vydržíte pri sporáku čaká Vás rozprávka na jazyku.
Tana74
12.06.06,15:44
fakt...sáčkové, ale ani vegeta, neodporúčam, samá chémia, E_čka, treba si dávať pozor. Aj ked za Vegetou mi je ľúto, kamoška mi ju totálne znechutila.
A mimochodom, poradíte recept na

špargľovú polievku?

Už sú aj sačkové prírodné polievky bez chémie a dajú sa kúpiť v racio obchodoch.
Tiež aj vegeta - teda SOLČANKA je perfekná a bez chémie, s rôznymi bylinkami. Ale na ochutenie sú aj rôzne prírodné bylinkové soli - tiež bez E-čiek a inej chémie - napr. himalájska bylinková soľ 9 síl, alebo cesnaková himalájska soľ. Ja používam už iba tie him. soli.
Duda111
14.06.06,08:55
Ja mám jeden zlozitejší ale stojí za to.
Boršč
Hovädzie a bravčové mäsko (najlepšie aj s kosťou) uvaríme s korením, bobkovým listom, cesnakom a cibuľou. Osobitne udusíme bielu kapustu, len tak na cibuľke s troškou rasce, v ďalšom hrnci udusíme nastrúhanú zmes mrkvy, petržlenu a zeleru. To už máme tri hrnce a pokračujeme. Vo štvrtom uvaríme dobre umytú cviklu. V piatom uvaríme na drobno pokrájané zemiaky. Keď máme mäsko mäkké, tak ho scedíme a pokrájame na drobno. Všetko spolu zmiešame, (zemiaky musia byť scedené vodu z nich nechceme) spravíme si bielu záprašku, ktorú zalejeme rajčinovým pretlakom a pridáme do toho veľkého hrnca.
Na tanieri si ešte každý podľa chuti pridá sladkú a kyslú smotanu.
Ak vydržíte pri sporáku čaká Vás rozprávka na jazyku.
Tú cviklu po uvarení treba samozrejme tiež postrúhať.
saili
14.06.06,09:05
ahoj,

polievky mám tiež veľmi rada....ale nie vždy mám čas ich robiť.
chod na www.recepty.sk
tam nájdeš veľa receptov "použiteľných" na polievky.
prajem dobrú chuť
mirria
19.06.06,18:46
Zdravím všetkých,
mne ohromne chutí ostrokyslá čínska polievka, ktorú robia v Auparku, v Ba. Mám už kopu receptov, ale ani raz sa mi nepodarila taká, akú tam predávajú. Nemá niekto dáky dobrý recept? Už som prebehla na internete všetky slov. aj české recepty. A stále neviem docieliť takú "sopľavosť" polievky.
Manon
20.06.06,07:17
Ahoj Mirria,

prosím Ťa, mohla by si mi napísať nejaký recept na čínsku polievku?

Ďakujéééééééééém
mirria
20.06.06,07:27
Ahoj, tieto mam ulozene v pc, tak som ich sem prilepila, ale nemam ich vsetky odskusane. Dufam, ze sa Ti daka zapaci a podari. :)



Pikantná polievka

Potrebujeme:
500g predného hov. mäsa, 100g zelených fazuliek, 100g sušených húb, 1 PL slivovice alebo vodky, 1PL sójovej omáčky, 1PL octu, 4 šálky vývaru, 1 KL soli, 2KL hl. múky rozmiešané v 1PL vody, 1KL ml. korenia, štipka pálivej papriky, 3 kyslé uhorky.

Postup:
Mäso pokrájame na malé kúsky, vložíme do vriaceho vývaru, pridáme pokrájané fazuľky, uhorky s hubami a 20 min. varíme. Potom pridáme všetky ostatné prísady a varíme pokiaľ mäso nezmäkne a polievka nezhustne. Nakoniec podľa potreby rozriedime a dosolíme.

Pekingská ostrokyslá polievka (vegetariánska)

2 lyžice instantných sójových kúskov (sójové mäso), soľ, mleté čierne korenie, 1 lyžičku solamylu, 1 liter zeleninového bujónu (2 kocky), 1 mrkvu, 10 g čiernych alebo iných sušených húb, 100 g hlávkovej kapusty, 2 lyžičky sójovej omáčky, 2 lyžice octu, 5 lyžičiek vody, glutasol, 2 žĺtky, štvrť lyžičky štipľavej mletej červenej papriky.

Sójové kúsky uvaríme podľa návodu v osolenej a okorenenej vode. Necháme ich vychladnúť, vyžmýkame ich a zmiešame so solamylom. Zeleninový vývar privedieme do varu, sójové mäso, postrúhanú mrkvu, vopred namočené huby, kapustu pokrájanú na rezance a prudko varíme 3 minúty (zelenina musí zostať surová). Primiešame sójovú omáčku, mleté čierne korenie, ocot, vodu a glutasol. Žĺtky rozšľaháme a vlejeme do polievky. Pridáme štipľavú papriku a povaríme 1 minútu. Podľa potreby dosolíme a dochutíme.

Pekingská pro 4 osoby
1 1/2l slepičího vývaru
100 g slepičího masa
100 g vepřového masa z plecka
sůl, Glutasol
200 g šunky
100 g bambusových výhonků
bílý pepř
2 vejce
1 lžíce dezertního vína
1 lžíce octa
1 lžička cukru
1 lžíce škrobu
petrželová nať
1 cibule se zelenou natí

Příprava:
Do vývaru vhodíme vepřové a slepičí maso nakrájené na kostičky a zavaříme. Pěnu sebereme a přidáme nakrájeou šunku a bambusové výhonky, pepř, dezertní víno, ocet, cukr a na mírném ohni vaříme, až je maso měkké. Nakonec zavaříme rozšlehané vejce, přesekanou cibulku a petrželku. Dochutíme Glutasolem.
Manon
20.06.06,08:11
Ďakujééééééééééééém!!!
Aj za promptnosť!!! :-))
Fragaria
23.06.06,19:04
Práve dnes sme nazbierali prvé naše modráky a uvarili sme si hubovú polievočku. Prikladám Vám recept.

2 PL bravčovej masti rozpustíme, a orestujeme na nej 1 stredne veľkú cibuľu,
keď je cibuľa podusená do zlatova, pridáme nakrájané huby a spolu podusíme. Potom pridáme podľa chuti červenú mletú papriku, korenie mleté, soľ ,a zalejeme to vodou. Necháme variť. Pripravíme si do polievky zemiaky na kocočky asi 1x1 cm, pridáme a varíme do mäkka. Keď sú zemiaky hotové urobíme si cestičko na haluštičky- z polohrubej múky asi tak 150 gr na 1 vajce, aby bolo také nie moc tuhé pridáme do cestíčka aj vodu a na haluškári
popúšťame do polievky.

A ešte jeden recept na " octovicu".

Asi tak na 5 polievky.
4 l vody , 1 kg údených rebierok, 2 bobkové listy , 1 zelenú papriku,4-5 zelených cibuliek aj s vňaťou, mladý kôpor, celé čierne korenie asi 10 -guličiek, mletú červenú papriku 1 PL, 1/2 ČL rasce, -soľ podľa potreby lebo údené je slané.
Potom pridáme modráky tie ale najskôr povaríme asi 1 min. v okyslenej vode aby sa stratila tá modrá farba. Potom ich pridáme do polievky a varíme spolu
asi 1 hod. Medzitým si oškrabeme asi tak 10 zemiakov a celé dáme variť do polievky. Podľa potreby polievku ochutíme vegetou a tekutými Maggi.Nakoniec ochutíme polievku octom podľa chuti. Ja pridávam po lyžiciach a ochutnávam aby nebola moc kyslá.Potom si pripravíme cesto na guľky, ktoré varíme v polievke asi 10 min. a potom ich vyberieme. Tie potom konzumujeme s údeným mäskom a zemiakom s polievky.
Do polievky si robíme domáce rezance také trošku hrubšie nie ako do hovädzej alebo kuracej polievky. Alebo dostať aj kúpiť.
Cesto na guľky: 8 rožkov pokrájame na kocky 2x2 cm zalejeme ich asi 1 dcl vody, potom pridáme 3 vajcia, trošku soli , 1/2 ČL majoránky,1/2 ČL mleté čierne korenie, vegetu asi tak za ČL a popraženú cibuľu a cesnak na slaninke.
Slaninky pokrájame asi tak 150 gr 1 cibuľku a 3-4 strúčiky cesnaku. Pridám ešte 4 PL lyžice polohrubej múky, aby sa nám cesto spojilo. Všetko spolu dobre pomiešať a robiť guľky asi tak v priemere 8 cm. Aby sa cesto nelepilo moc na ruky tieto si treba navlhčiť vodou - pri každej novej guľke.Guľky hádzáť do vriacej polievky.
Polievka chutí dobre na chalupe a ešte k tomu z takých starodávnych /hlinených/ tanierov.V zime túto polievku robíme z kapustovej vody z potlačenej kapusty do suda.Mňamky, mňamky.

Podusené modráčiky dávame aj na mrazené cesto na Pizzu a zalejeme rozšľahaným vajíčkom a upečieme v trúbe.
PS. Kto má nejaké recepty do alobalu , alebo na ražeň - pridajte.
Zita5
23.06.06,19:38
Fragaria , mňam hríbiky ...robíš chúťky ......:D Ja takú polievočku ako píšeš vyššie robím tiež .;)
ivetaf
01.07.06,16:39
Brokolicová krémová polievka
Brokolicu umyjeme , mrkvu, petržlen, kareláb, cesnak, pór, cesnak a proste hocijakú zeleninu čo lúbite vložíme do hrnca a varíme do mäkka. Osolíte, okoreníte. Keď je zelenina mäkká zmixujete ju s troškou štavy, aby bola hustá
a vložíte naspäť do hrnca a prevaríte s troškou smotany.
Nikdy som nemala rada brokolicu, ale toto je naozaj dobré.
kvila
04.07.06,08:07
Šošovicová polievka:

Do vriacej vody nasypeme želané množstvo prepláchnutej šošovice (nemusíme ju predtým močiť vo vode), pridáme za lyžicu bravčovej masti, aby rýchlo zmekla a na drobno pokrájané zemiaky. Ku koncu prilejeme záprašku z masti, múky a krájanej alebo nekrájanej cibule a nezabudneme na 2 nakrájané párky alebo klobásku. Posolíme, popepríme a pochutnáme si :D .
babijanka
24.04.09,07:48
Dobrý deň,
prosím vie mi niekto poradiť dobrý recept na držkovú polievku ?
Ivana 1511
24.04.09,09:26
Na masti popražim nadrobno pokrájanú cibuľu, pridám mletú červenú papriku a zalejem mäsovým vývarom, /ak nemám vývar, dám vodu a pridám nejakú mäsovú kosť/, pridám predvarené držky, nové korenie, bobkový list, nadrobno nakrájanú mrkvu, kúsok celeru a petržlenu /tento po vyvarení vyberiem/, pretlačený cesnak, a 1 - 2 celé zemiaky, soľ a vegetu podľa chuti. Nechám variť. Pred dovarením zemiak vyberiem a vydličkou pretlačím, aby bol hladký a dám späť do polievky. Týmto sa polievka jemne zahustí. Potom pridám zásmažku nechám prejsť varom a nakoniec trochu majoránky a až nevarím. Ak chcem polievku ostrejšiu, pridám do varenia jednu čili papričku. Neviem, či sa ti bude takýto recept páčiť, ale ja ju varievam už dlho a máme ju radi.
babijanka
24.04.09,09:46
Na masti popražim nadrobno pokrájanú cibuľu, pridám mletú červenú papriku a zalejem mäsovým vývarom, /ak nemám vývar, dám vodu a pridám nejakú mäsovú kosť/, pridám predvarené držky, nové korenie, bobkový list, nadrobno nakrájanú mrkvu, kúsok celeru a petržlenu /tento po vyvarení vyberiem/, pretlačený cesnak, a 1 - 2 celé zemiaky, soľ a vegetu podľa chuti. Nechám variť. Pred dovarením zemiak vyberiem a vydličkou pretlačím, aby bol hladký a dám späť do polievky. Týmto sa polievka jemne zahustí. Potom pridám zásmažku nechám prejsť varom a nakoniec trochu majoránky a až nevarím. Ak chcem polievku ostrejšiu, pridám do varenia jednu čili papričku. Neviem, či sa ti bude takýto recept páčiť, ale ja ju varievam už dlho a máme ju radi.

Ďakujem za recept, vidí sa mi celkom fajn, tak skúsim:o:eek:
Kazu
24.04.09,09:48
Šošovicová polievka:

Do vriacej vody nasypeme želané množstvo prepláchnutej šošovice (nemusíme ju predtým močiť vo vode), pridáme za lyžicu bravčovej masti, aby rýchlo zmekla a na drobno pokrájané zemiaky. Ku koncu prilejeme záprašku z masti, múky a krájanej alebo nekrájanej cibule a nezabudneme na 2 nakrájané párky alebo klobásku. Posolíme, popepríme a pochutnáme si :D .

Ja tam pridávam ešte smotanu. Je to výborná a sýta polievka. Voláme ju východniarska. To preto, že recept mám od pani zo Svitu.
katarina887
25.04.09,06:56
Ja mám recept na výbornú polievku z ružičkového kelu:
500 g ružičkového kelu
2 lyžice oleja
1 lyžica hladkej múky
2 strúčiky cesnaku
soľ
rasca
mleté korenie
majorán
2 krajce chleba
Očistený kel umyjeme, vložíme do 1 litra vody, osolíme, okoreníme, prisypeme rascu a uvaríme.
Z oleja a múky pripravíme svetlú zápražku, pridáme do nej pretlačený cesnak a za stáleho miešania chvíľu pražíme. Zalejeme pohárom studenej vody a rozmiešané vlejeme do polievky. Krátko povaríme a nakoniec ochutíme majoránom.
Chlieb pokrájame na malé kocky, nasucho ich opražíme na teflónovej panvici. Pred podávaním ich vsypeme do polievky.
Dobrú chuť!
Deganova
27.04.09,07:30
...ja mam velmi rada polievky...rozne...ale bohuzial ich neviem varit, tak ak mate nejaky dobry, osvedceny, jednoduchy recept na chutnu polievocku prosim podelte sa s nim. Dakujem.
Čarovná polievka
Na masle opražiť detskú krupicu, pridať 1 vajce a miešať tak dlho až sa to rozoberie na menšie hrčky. Zaliať studenou vodou, pridať špipku červenej mletej papriky (pre farbu), bujón a nechať povariť cca 15 minút, Na vrch petržlenová vňať.
Krájaná paradajková polievka
Na oleji opražiť pokrájanú cibuľku, pridať na drobné kúsky nakrájanú mrkvu 2-3 ks, popražiť nech pustí farbu, pridať na drobno pokrájaný zeler 1/2 malého,na koliečka nakrájaný pór, zaliať zeleninovým vývarom a podusiť cca 10 mimút, aby sa zelenina nerozvarila, pridať na drobno nakrájané paradajky cca 5-6 ks a nechať povariť ešte 5 minút. Na tanier dať nastrúhaný syr a zaliať horúcou polievkou. Dlhšie trvá krájanie ako varenie.
Ešte raz paradajková
Na oleji opražiť cibuľku, pridať nakrájané olúpané paradajky (na drobno), zaliať vývarom, špipku čili, pridať rezance, ktoré sme predtým opražili úplne do hneda na oleji a povariť cca 10 minút. Do taniera údený strúhaný syr a polievka.
Ovsená polievka
Na cibuľke opražiť zeleninu (aká Ti napadne) alebo vrecko mrazenej, 2-3 zemiaky pokrájané na kocky, zaliať vývarom, pridať ovsené vločky, ktoré si predtým opražíš na suchej panvici do hneda (získajú orieškovú chuť), pridať do polievky a dovariť do mäkka.
Drožďová polievka
Tak isto ako v predchádzajúcom recepte, ale bez vločiek do hotovej polievky pretlačíš drožďové halušky, ktoré si pripravíš nasledovne: na oleji popražíš droždie do ružova, keď trochu ochladne pridáš vajce a toľko hladkej múky,aby sa Ti dali pretláčať halušky. Chvíľu povaríš.
Maruška54
27.04.09,07:45
Ja si teraz varím polievku:

Nastrúhame kaleráb a mrkvu, opražíme na oleji alebo masle, pridáme kocku bujonu/ja pridávam solčanku lebo z bujonu ma škriabe v hrdle/, povaríme a nakoniec zavaríme priamo do polievky
slížiky. Množstvá neuvádzam, to si každý prispôsobí podľa počtu osôb.
Pohar
27.04.09,08:01
Poraďte mi, ako robíte chrumkavé krutony. Ja z nich mám vždy iba čierne krutóny. Takže polievka ostane bez nich.
ja som mala podobný a vyriešila som to hriankovačom - a potom som delila hrianku na menšie kúsky
calawen
01.06.09,10:55
Pridávam jeden na polievku, ktorú som si akurát urobila (len som vynechala tú smotanu)... Som hneď zjedla 2 porcie :)

ĽAHKÁ ZEMIAKOVÁ POLIEVKA S REĎKOVKAMI

Suroviny:
(na 4 porcie)
700 ml zeleninového alebo hydinového vývaru
500 g ošúpaných múčnych zemiakov
2 zväzky očistených reďkoviek
200 ml smotany (12%)
40 g masla
3 PL oleja
soľ
2 PL lístkov žeruchy

Postup:
V kastróle rozohrejeme olej a na kocky nakrájané zemiaky na ňom opečieme. Zalejeme vývarom a uvaríme domäkka. Potom prilejeme smotanu. Všetko spolu dohladka rozmixujeme a podľa chuti osolíme.
V panvici rozpustíme maslo a krátko na ňom prehrejeme reďkovy nakrájané na tenké plátky.
Polievku doplníme reďkovkami a ozdobíme žeruchou. Podávame s pečivom alebo krutónmi.

TIP:
Po prehriatí môžeme polovicu reďkoviek rozmixovať priamo do polievky.
daria29
01.06.09,19:15
ja som mala podobný a vyriešila som to hriankovačom - a potom som delila hrianku na menšie kúsky
narež si rožky na malé kocky,daj na tanier ,vlož do microv na 2 min,hotovo.možno sa ti budu krutonky páčiť.
janka marenistakova
02.06.09,11:02
do hrnca olej alebo masť, hladkú múku, tak 2 PL, popražiť, pridať
pokrájanú brokolicu / alebo postrúhaný kaleráb alebo pokrájaný karfiol /, trochu popražiť, zaliať vodou, dať vegetu, bujón, krátko povariť, zaliať sladkou smotanou - dochutiť štipka cukru a citrodeka, čili, k tomu chlieb na kocky opečený na sucho na teflonke
Paráda a ešte k tomu rýchla. Dobrú chuť.
katka25
18.12.09,22:24
Brokolicová krémová polievka
Brokolicu umyjeme , mrkvu, petržlen, kareláb, cesnak, pór, cesnak a proste hocijakú zeleninu čo lúbite vložíme do hrnca a varíme do mäkka. Osolíte, okoreníte. Keď je zelenina mäkká zmixujete ju s troškou štavy, aby bola hustá
a vložíte naspäť do hrnca a prevaríte s troškou smotany.
Nikdy som nemala rada brokolicu, ale toto je naozaj dobré.

prosim ta a aka smotana tam ide? normalna kysla? diky :)
wagner
18.12.09,22:31
prosim ta a aka smotana tam ide? normalna kysla? diky :)
Smotana na varenie - aspoň ja takú dávam
trisestri
19.12.09,13:27
katka25
31.12.09,10:55
Smotana na varenie - aspoň ja takú dávam
diky:)
zjv
04.01.10,11:54
Pridam jeden recept na celkom rychlu a fakt dobru "bielu" polievku:

Nakrajanu korenovu zeleninu (mrkva, petrzlen, kalerab, zeler - ked sa veeelmi ponahlam, dam aj mrazenu) oprazime v hrnci na roztopenom masle. Posolime, dame trochu vegety (davam light), trochu podlejeme vodou a nechame podusit. Po chvili zalejeme cca 1,5l vody. Chvilku nechame povarit a potom pridame na male kocky nakrajane 2-3 zemiaky. Kym sa nam zemiaky uvaria pripavime si: asi 3dcl mlieka, 2 dcl smotany na slahanie (alebo na varenie), asi 3 PL hladkej múky a 1 syr Bambino (cerveny). Vsetko spolu dobre vyslahame a ked su zemiaky uvarene, prilejeme do polievky. Ked polievka zovrie, mozeme ju vypnut. Nakoniec pridame este kukuricu. Polievku vzdy na konci dochutim solou a vegetou. Pre vonu pridame trochu susenej salvie a medovky. Tiez mozeme pridat oprazene kocky chleba alebo tie prazene gulicky do polievky, co sa bezne predavaju.
AlaNR
13.12.10,08:28
Rýchla fazuľová:
na oleji opražíme cibuľku do sklovita, pridáme lyžičku mletej červenej papriky, krátko opražíme aby nezhorkla, zalejeme vodou, pridáme na kocky nakrájané zemiaky, zeleninový bujón, čierne mleté korenie.
Keď sú zemiaky polomäkké, pridáme jednu konzervu fazule v rajčinovej omáčke, na kocky pokrájané diétne párky a povaríme.
Potom prilejeme smotanu na varenie zmiešanú s 1 lyžicou hladkej múky. Všetko spolu uvaríme. cca 10 minút po uvarení pridáme za lyžicu octu.

Rýchla rajčinová:
na oleji opražíme na kocky nakrájanú cibuľu, pridáme na kocky nakrájanú šunku 10-15 dkg, ktorú tiež trošku opražíme. Zalejeme 1 litrom rajčinového džúsu, okoreníme, trošku osolíme a necháme prejsť varom. Potom môžeme, ale aj nemusíme, pridať asi 1dcl šľahačkovej smotany. Podáva sa so strúhaným syrom.

Tieto dve sú moje asi najobľúbenejšie, pretože s nimi nie je veľa roboty...;)
Dobrú chuť!
sawana
14.04.11,12:22
ja som sa tiez prednedavnom naucila robit zopar polievok a velmi chutnych. pridavam recepty:

Brokolicová polievka
Brokolicu na kusky uvarime spolu so zemiakmi, ked su uvarene, dolejem vody, rozmixujem ponornym mixerom ( predtym zopar kuskov brokolice vyberiem, aby mohol otec dat nieco velke do ust), potom pridam smotanu a prevarim.

Porova polievka so syrom
Por osmazim na masielku ( kto chce, moze aj so zemiakmi),opat ho rozmixujem a na koniec sa prida taveny syr. cim viac, tym lepsie. ja davam tak 3-4 kusky trojuholnickov. velmi dobra polievka

Zeleninova - moj vymysel
na masle osmazim mrkvu, por. zalejem vodou a dusim do makka. potom dolejem vodu, dochutim a na zaver robim take moje halusky. je to polohruba muka s vodou a trochou soli. nerobim to cez klasicku haluskaren, ale rozprestriem si trochu cesta na drevenu dosku, a s nozikom odkrajujem take sulanceky. nahradzujem tym zemiaky. tuto polievku si oblubili bratove deti a tak isto aj rodina.

s varenim zacinam, ale hladni neostaneme, ked mam varit obed :D
magda26
14.09.12,08:21
Dobry den

V teme" čo dnes na obed" píšete čo varíte. Čo takto sem dať recepty=postupy na tie vynikajúce polievky?:D

Ďakujem

S pozdravom
trisestri
14.09.12,08:59
buchač
14.09.12,09:24
Sekerková ...

Sekerka s bukovým poriskom
Voda
Cibuľa
Múka
Mlieko
Zemiaky
Cesnak
Šmalec
Korenie - soľ , peper , paprika........

Urobíme zápražku .
Pridáme koreniny.
Zalejeme vodou .
Šmaríme jednu sekerku , môže byť aj hrdzavá ( kvôli farbe ) .
Ak je sekerka uvarená , dáme zemiaky .
V prípade , že je málo hustá a máme kvalitné porisko , môžeme z neho nestúhať pár íverčokov ...