ABB
17.09.14,11:02
Chcem si nainštalovať antivírus do počítača. Niektoré vraj veľmi spomaľujú počítač.
Ktorý by ste mi odporučili?
mecky
17.09.14,09:05
z antivirusov zadarmo avira alebo avast
pokial si chces zaplatit, tak nod32 alebo kaspersky (ten je ale prave z tych narocnejsich)
ja osobne pouzivam securtity essentials od microsoftu, par dalsich utilit na obcasnu kontrolu a hlavu :)
premiko
17.09.14,09:43
predsa ten co nespomaluje ... :)
ABB
17.09.14,10:43
dakujem. ako tomu mam rozumiet, odporucas avira a avast, node32 a nakoniec pises ze mas security essentials :)
mecky
17.09.14,11:11
tie co som odporucal su dobre antiviry na bezne pouzivanie, mne osobne vsak z roznych dovodov nevyhovuju...
security essentials aj ked nieje uplne zly urcite nedosahuje kvalitu vyssie spominanych, v kombinacii udrzbou pc inymi utilitami to postacuje
Janiela
17.09.14,17:46
až dodnes som mala security essentials, dnes mi nod32 našiel 12 vírusov.Essential mám odinštalovaný a opäť mám nod.
lujza.j
17.09.14,17:53
ABB
17.09.14,18:21
Dík, zaujímavé porovnanie!
jak
23.09.14,11:30
aj ten od microsoftu (vo windows 8 zabudovany) je ok. dolezite je davat pozor, kam klikas a okrem antiviru pouzivat Adblock plugin (proti vyskakovacim oknam a reklamam) do prehliadaca + WOT plugin (ukazuje ti, ic je web ok, na zavireny web ta nepusti) do prehliadaca - s touto kombinaciou minimalizujes chytenie virusov
JuroS1
25.09.14,08:04
Antivir a firewall su prve dve veci ktore by maly byt po OS nainstalovane v PC. Treba pozriet testy a sam si vyberies ktory chces, spominane free programi(Avast, Avira ... - patria medzi spicku a su zadara) sa niekedy vyrovnaju platenym a niekedy su aj lepsie! Hlavu treba pouzivat pri akomkolvek super zabezpeceni! Nic ti nezaruci 100% ochranu! Pravidelne hlbkove scanovanie, pozor na spam, pochybne progr. a stranky a pod. Doplnit firewall ktory podporuje spustanie sandboxe (izolovane prostredie) napr. Comodo fw.