kikulanka
17.09.14,18:48
Potrebujem pomoc....v počítači mám nainstalovany google chrome a explorer ..ked otvorím chrome píše mi tam že webova stránka nie je k dispozícii a nemôžem prejsť na žiadnu inú stránku...ked otvorím explorer tak len napíše že nereaguje a zavrie v čom je teda problém ?
pankratz
17.09.14,16:59
Okrem browsera, musíš mať ešte pripojenie na internet prostredníctvom najakého providera - poskytovateľa. Orange, Telekom, Slovnet, wi - fi, ap.
Chobot
18.09.14,06:42
Treba uviesť viac informácií. TO máš nový počítač? ALebo iba preinštalovaný OD? Predtým fungoval interant? Čo si robila predtým, než prestal ísť internet? Aké máš pripojenie? Káblové či bezkáblové? Je to notebook alebo stolný počítač?
dalid
18.09.14,11:50
Fúúú, že by až na takú elementárnu vec niekto zabudol??? :):):)
kikulanka
18.09.14,12:10
Je to stolný počítač a pripojenie mám káblové od t mobilu a predtym nez prestal ísť som len vyhľadávala nejaké veci v googli ..a počítač nie je nový..
misoft
18.09.14,13:13
Takže to máš prepojené priamo na kábel od T-Mobile do PC. V tom prípade skús nastaviť sieťovú kartu na Automatické - prehľadaj Poradu, sú tu obrázky, ako sa k tomu dostať.
Chobot
18.09.14,13:16
Tak treba:

- skontrolovať, či sú káble dobre pripojené
- či je zapnutý router (alebo iné zariadenie, ku ktorému sa pripájaš)
- či v PC svieti na sieťovej karte dióda (také zelené svetielko, ak ho tam máš - malo by byť tesne vedľa sieťovej zástrčky vzadu v PC)
- či máš nainštalovaný ovládač sieťovej karty (podľa typu základnej dosky treba násť na stránke výrobcu, stiahnuť a nainštalovať).
- či máš správne nastavené sietové pripojenie - malo by automaticky detekovať sieť
bubkoch
18.09.14,14:46
jednoducho chod do prehliadaca a v nastaveniach pripojenia zaskrtni nieco ako "nepouzivat server proxy" alebo "automaticka detekcia nastavenia siete"
sosak
18.09.14,14:52
Volaj svojmu internetovému poskytovateľovi, tel. číslo máš na zmluve. Pomôcť môže aj vypnutie modemu z napájania a po minúte znova zapojiť.
s.r.o.
22.09.14,09:46
nejde mi internet na HP Pavilion dv6500 predtym isiel a teraz nic ukazuje mi len trojuholnik taky zlty s vykricnikom preinstaloval som cely windows a takisto aj zvuk mi odisiel neviem si s tym radi aj ovladace som stiahol a nula bodov W764bit
nunenko
22.09.14,10:49
žlty trojuholník s výkričníkom je vtedy, keď si do siete pripojený, ale nejde internet.
na ikonku klikni pravým tlačítkom myši a daj Riešiť problémy. Ak sa problém neopraví chyba bude mimo notebooka, reštartuj router, ak nie volaj poskytovatela.
s.r.o.
22.09.14,11:05
ale na inych pocitacoch co mame doma ide internet len na mojom nie tak teraz neviem skusim ho restartovat
jslancik
22.09.14,11:31
si vážne kvôli žltému trojuholníku preinštaloval win? či ako tomu chápať?
s.r.o.
22.09.14,12:12
som mislel ze to pomoze ale nakoniec nic viac podobne asi bude haprovat sietova karta lan v noteboku a takisto mi vobec nejde zvuk je s krizikom asi tiez odisiel hardwer
nunenko
22.09.14,14:17
pripoj sa káblom, a doinštaluj ovládače,
to, že nemôžeš na nmet môže mať viacero dôvodov, napr mne to robil NOD, po preinštalovaní NOD-u sa dalo pripojiť.
Tak isto zaraď sieť WIFI ako domácu, skús vypnúť firewal...
Že idú iné počítače neznamená nič, len to že ide interenet, ale na tvojom ísť nemusí. Mac filter napr.
misoft
22.09.14,15:41
s.r.o. - píšeš, že ti potom aj zvukovka haprovala - chlape veď ty asi nemáš tie správne ovládače!
s.r.o.
22.09.14,17:33
A vie niekto kde tie ovládače stiahnuť nakoľko HP to nemá aspoň nie na tento typ notebooku W7 64bit