Laurinkai
21.09.14,11:14
Ahoj poradaci. Nedaju sa mi z fotoaparatu stiahnut do NTB fotky. NTB mi vobec nezobrazi ponuku. Fotaparat je Samsung ST150F. Chyba nieco v NTB? Poradte prosim. Dakujem.
antipodvodnik
21.09.14,09:29
AK správne chápem, máš fotoaparát a USB kábel z neho do pc. Podstatná informácia, ktorú si mal napísať je, či to pred tým fungovalo a nefunguje to zrazu. Prípadne či usb port v NTB je funkčný a bežne v ňom funguje myš, či tlačiareň.

V prvom rade skús jednoducho pripojiť fotoaparát a zapnúť fotoaparát, čo zobrazí, ak zobrazí ponuku na stiahnutie fotiek a spojenie s PC, tak to potvrď. Ak sa chová bežne, akoby šlo o bežný režim pri fotografovaní a nemá inú ponuku, potom fotoaparát nerozpozná, že je pripojený k PC. Nie je na škodu uviesť operačný systém.
Skús vymeniť USB port a postup zopakovať. Fotopaparát pripájaj vypnutý a až následne ho zapni.
Laurinkai
21.09.14,09:45
Ano. Mam fotoaparat,usb kabel, fotoaparat zapajam vypnuty, zapnem ho az ked je kabel v NTB. Zobrazi sa len ponuka na kontrolu:teraz,neskor a nastavenia. Na stiahnutie nic.USB porty funguju, vsetko ostatne ide, len toto nie. Je to novy fotoaparat. Canon,ktory som mala predtym fungoval bez problemov. OS je WIN7 profesional N.
erik555
21.09.14,10:24
z navodu http://najdinavod.cz/wp-content/uploads/pdf2/N%C3%A1vod-na-Samsung-ST150F.pdf strana 94
7
V počítači vyberte možnost
Tento počítač

Vyměnitelný disk

DCIM

100PHOTO
.
8
Přetáhněte soubory nebo je uložte do počítače.
arizona
21.09.14,10:27
Ked nejde cez kabel,podla prilozeneho manulau, vyber z fotaku kartu a vsun do PC
misoft
21.09.14,18:18
Hele - ak zobrazí menu na kontrolu - daj Neskôr a otvorí sa okno so súbormi....
Laurinkai
22.09.14,07:03
Dakujem vam vsetkym za rady. Uz som prisla na to, v com je problem. Chyba mu kniznica wmvcore.dll. V tom OS totiz vobec nie je. Neviem, ci je nejaka moznost doinstalovat ju do mojho NTB s OS WIN7 profesional N.
Laurinkai
22.09.14,07:58
Dakujem za navod.