juriki
22.09.14,20:59
Uzavrel som :-) Odpoveď mám :-) ĎAKUJEM :-)

Ahojte, pred dvoma mesiacmi som reklamoval NTB za mesiac končí záruka, po mesiaci mi z predajne volali že mi vrátia peniaze, ale po ďalšom mesiaci prišlo vyjadrenie zo servisa že sa nejednalo o 3 krát tú istú závadu a preto mi peniaze nevrátia. Pritom NTB bol reklamovaný 5 ráz, každá reklamácia uznaná. Avšak dve z toho bol poškodený OS a to vraj nieje chyba NTB. Pritom v reklamačných podmienkach nieje ohľadom software nič a OS bol predinštalovaný. Moja otázka znie či mám aj tak nárok na odstúpenie od zmluvy. Jedná sa o obchod Euronics (domoss).

Doplnené informácie: Záruka končí za 15 dní+dni čo bol v reklamačnom konaní(caa 5x po dva týdžne)
Prvá reklamácia bola po 5tich mesiacoch od kúpy.
Tie dve reklamácie uznali čo sa týkalo OS, nie neplatil som za ne opravili to v rámci reklamácie.

poprípade môžem pripojiť aj vyjadrenie servisu.
arizona
22.09.14,19:57
dopln informacie: aky stary je NB? Kedy si ho reklamoval 1x? Pises, ze kazda reklamacia bola uznana,ale nasledne pises, ze dve neboli chybou NB...to si platil tie opravy,alebo...??? Dodrzal servis vzdy 30 dnovu lehotu na vybavenie reklamacie?
juriki
23.09.14,12:25
už som to doplnil :-)
misoft
23.09.14,14:12
Poznámka: záručné podmienky sa vzťahujú výlučne j tovaru, nie k operačnému systému. T.z. OS nie je v záruke zahrnutý, pretože je modifikovateľný (upraviteľný). Nie je to mechanické, konštrukčné poškodenie! Preto je pri predinštalovaných OS na HDD skrytá partícia s inštalačkou, z ktorej sa OS dáva do základných nastavení.
Záruka sa vzťahuje len na HW (hardware) notebooku (ľudovo povedané - železo) - na HMATATEĽNÉ zariadenie.
juriki
23.09.14,14:56
Ďakujem pomohlo mi to :-) keby mi to takto po lopate vysvetli aj v predajni a na reklamačnom tak by som si ušetril čas a nervy :-)