barbi256
30.09.14,18:18
NIEKTORE PISMENA MI IDU DDVA KRAT INOKEDY MI NEJDE VOBEC CCO TO MOZE BYT AK NIEKTO VIIE NECH PORADI
buchač
30.09.14,16:24
Dve možnosti :

1. Vyčistiť

Ak aj napriek tomu nefunguje správne ?

2. Kúpiť novú
Mária27
30.09.14,16:24
treba ju vyčistiť :)
Chobot
30.09.14,17:53
Skôr by som povedal, že pôjde o vírus. Treba to nechať preskenovať antivirom.
misoft
30.09.14,18:12
Stiahni si z tadeto: http://www.malwarebytes.org/ Malwarebytes - daj úplný sken a čo nájde, vyšmar.
Vladi87
30.09.14,18:45
Je potrebné definovať, čo myslíš pod klávesnicou:

ak sa jedná o stolový PC a samostatnú klávesnicu, tak skús klávesnicu na inom zariadení. Ak sa bude správať rovnako - chyba je v hardvéri, treba vymeniť.

ak sa jedná o notebook (resp. prípad samotnej klávesnice, ktorá na inom zariadení funguje), je potrebné vyskúšať ako sa správa v núdzovom režime.

(toto čítaj až dokonca) Núdzový režim spustíš príkazom msconfig (ktorý zadáš v systéme Win Vista, 7 a 8 do vyhľadávania), tu dáš kartu boot a začiarkneš pole safeboot. Reštartuješ počítač. Naspäť z núdzového režimu sa dostaneš rovnakým spôsobom.
Ak v núdzovom režime klávesnica bude fungovať, je to vírus.
misoft
30.09.14,18:48
Inak upozornenie. Písanie veľkými písmenami sa na fórach považuje za kričanie, vykrikovanie, vynucovanie si pozornosti. Takže ty teraz na nás kričíš, priam reveš.....
buchač
30.09.14,20:22
Fúúúúha....akože neužitočné ?

Toto je už čistá paranoia, debilizmus...(a použijem aj vulgárnosť) ...a aj čistá chujovina od "hodnotiteľa".

Odhliadnúc od tých všeliakých softov na odstránenie vírusov by som bol zvedavý aj na ďalšie kroky, ak by tam nejaký bol a po jeho odstránení by klávesnica aj naďalej nefungovala.

Pýtam sa, čo potom ?????
Aké múdrô by sme sa dozvedeli ?
Richard
30.09.14,20:35
Co sa rozculujes. Nebolo to vyslovene neuzitocne ale v porovnani s ostatnymi odpvedami to bolo menej uzitocne. Chcel som ich posunut vyssie a preto som tvojej odpovedi odobral hlas. To uz by musela byt riadne zahnusena klavesnica aby sa takto spravala.
Richard
30.09.14,20:38
Inak neuzitocne neodobera body ako nevhodne. Pozri si popis bodovania. Ide primarne o zoradenie uzitocnosti odpovedí.
buchač
30.09.14,20:45
Nerozčuľujem - konštatujem...ergo dlabem.

Na margo poviem len to, že môj NTB tiež občas neraguje na dotyk príslušnej klávesy....a to od nova.
Žiaden vírus, žiaden humus...

Ale odpoveď na moju otázku som aj tak nedostal.
taiko
30.09.14,21:18
jedna sa o desktop, alebo notebook?