nanyfilipko
01.10.14,16:44
Prosím poradte už dva dni sa trápim a nie len ja aj sused jeden aj drúhý,takže sme asi všetci traja hlupy.Zapojila som wifi router som pripojená mám uložene aj meno aj heslo všetko ok aspon sa zdá ale:tablet mi išiel,načítal stranku avšak notebook -mám windows XP nenačítal žiadnu stránku najprv chvilku áno a potom už vobec ,teraz ked do toho pozeral ak sused čo pracuje s počítačom aj v práci tak som myslela že to spraví tak už nejde ani tablet načitat .Ukazuje pripojené ,nechápeme...Rada by som to asi cele vymazala a nahodila na novo ale neviem ako to dat do povodneho stavu aj wifi aj notebook poradíte mi????
nunenko
01.10.14,16:27
aky mas router?
devil811
01.10.14,17:15
A ked pripojis notebook cez kabel do lan portu wifi routeru tak ide net???Ak ano tak bud je zle nastavene wifi kodovanie treba ho skusit zmenit WPA alebo WPA2Personal by mohlo ist v notebooku dat vyhladat siete a pripojit sa ale pozor ak mas net cez mikrovlnku moze byt u operatora router blokovany v tom pripade treba zavolat operatorovi nech ti povoli nove zariadenia a najde si to samostatne ip adresu a pripoji sa to uz v pohode.
nanyfilipko
02.10.14,11:58
ASUS RT-N10LX je ten wifi router a kabel bol zapojeny tak ako píšeš a net nešiel na notebooku ale na tablete išiel
bubkoch
02.10.14,12:45
http://www.porada.sk/t250800-nemozem-spustit-internet.html#post2607251

jednoducho ak PC ukazuje ze je pripojeny, a spojenie nefunguje, tak v danom programe treba zrusit v nastaveniach pouzivanie proxyservera ... tak som vyriesil problem s prehliadacom aj s antiuvirakom - prehliadac nenacitaval stranky a NOD32 sa nedokazal aktivovat ...
nanyfilipko
04.10.14,09:28
Ďakujem všetkým ,rady boli užitočné,problém vyriešený